مدارک بین المللی شرکت اراکل - صفحه 2
Loading
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: مدارک بین المللی شرکت اراکل

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Cool آموزشگاه اوراکل

:free-cute-smileys-2
    سلام
    دوستان عزیزی که دنبال یک آموزشگاه خوب در زمینه اوراکل تو تهران می گردند من عصر دانش افزار رو پیشنهاد می کنم .
    من خودم اونجا دوره گذروندم .واقا حرفه ای هستن و اساتیدشون بهترین اساتید ایران
    من که راضی بودم
    البته نه تنها من تمام کسانی که میان اونجا راضی هستن
    asredanesh.com
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

سردبير بخش اخبار و تازه هاي كامپيوتر Array Sardabir آواتار ها
    Thanks
    80

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Lightbulb کلاس واسه اوراکل

سلام. می خواستم بپرسم کسی کلاس خوبی واسه اوراکل میشناسه که یکم هم هزینش کمتر باشه؟(تهران یا کرج) و یه سوال داشتم من هر جایی که سر فصلا رو نگاه می کنم آموزشگاه با آموزشگاه فرق داره!!!کسی می تونه بگه که چه جوریه؟ و در سطح admin اگه بخوام یاد بگیرم کدوم دوره ها رو باید بگذرونم و این که کسی استاد خاصی رو میشناسه که کاملا حرفه ای باشه. ممنون میشم جوابمو بدید
    ممنون میشم بهم میل بزنید و جواب بدید. bahar.870602@gmail.com

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sinda نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بپرسم کسی کلاس خوبی واسه اوراکل میشناسه که یکم هم هزینش کمتر باشه؟(تهران یا کرج) و یه سوال داشتم من هر جایی که سر فصلا رو نگاه می کنم آموزشگاه با آموزشگاه فرق داره!!!کسی می تونه بگه که چه جوریه؟ و در سطح admin اگه بخوام یاد بگیرم کدوم دوره ها رو باید بگذرونم و این که کسی استاد خاصی رو میشناسه که کاملا حرفه ای باشه. ممنون میشم جوابمو بدید
    ممنون میشم بهم میل بزنید و جواب بدید. bahar.870602@gmail.com

http://www.developercenter.ir/forum/...ad.php?t=23474

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad.razmi نمایش پست ها

خیلی ممنون از جوابتون ولی در کل ترجیح میدم که آموزشگاه برم چون احتیاج به مدرکش دارم

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

دوستان عزیز ببخشید که اینطور جواب میدم ولی آخه مدرک ایران به چه دردآدم میخوره شما برای مدرک ocp باید دارای مدرک oca باشید در مرحله دوم می بایست در یک دوره training course شرکت کنید که اجباری هست و از بین یکسری کلاس به انتخاب خودتون یکی رو باید برید بعد امتحان oracle 11g administration 2 رو بگذرونید بعد فرم submission رو پر کنید و در آخر اگر امتحان رو با موفقیت گذروندید شما certified میشید
    لازم به ذکر هم نیست که انجام اینها در ایران یک توهم هست فقط موسسات طرف قرار داد اوراکل مجوز برگزاری training course رو دارند هزینه این کلاس انتخابی که 5 جلسه هم بیشتر نیست(غالبا) در مالزی برابر با 1.5 الی 2 میلیون به پول ایران میشه در ضمن اون فرمی که گفتم حضور شما رو در اون کلاس تایید میکنه از طرف همون موسسه مجاز
    در واقع رفتن کلاس اوراکل در ایران با اینکه خود آدم بشینه و فایل از اینترنت دانلود کنه و خود آموزی باشه هیچ فرقی نمیکنه
    1006

كاربر عادي Array
    Thanks
    0
    1006

مدير انجمن کاریابی Array itjobs آواتار ها
    Thanks
    59

Post معرفی دوره‌های آموزشی و آزمون‌های پایگاه‌داده اوراکل :

معرفی دوره‌های آموزشی و آزمون‌های پایگاه‌داده اوراکل :
    نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش ، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. می توانیم در بانک های اطلاعاتی ، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و…
    مدیریت بانـک اطلاعات، عـامل اصلی کارکرد بانک اطلاعات است که وظیفه تعــریف ذخـیره کردن، بهنگام سازی و بازیابی داده ها را بر عهده دارد. یکی از برترین شرکت های تولید کننده بانک اطلاعاتی و سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی اوراکل می باشد. اوراکل در اساطیر یونانی الهه الهام یا خداوندگار می باشد .
    امروزه با توجه به رشد داده‌های سازمان‌ها در پایگاه داده‌های سازمانی و از طرفی وابستگی سازمان‌ها به این نوع داده‌ها،‌ حفظ و نگهداری مخازن داده‌ها از اهمیت خاصی برخوردار شده است. بارها و در رسانه‌های عمومی و حتی مستندات علمی با این موضوع مواجه می‌شویم که سازمانی با ابعاد مختلف پس از آنکه در مواجه با رخدادها و اتفاقات تاثیرگذار منفی بر روی بانک اطلاعات خود نتوانسته داده‌های سازمانی خود را حفظ کند، دچار نابودی و یا مشکلات بزرگی شده است.

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)