میلانی‌صدر بنیانگذار ۲۲ ساله می‌گوید تا پایان سال ۳۰ اپلیکیشن تولید خواهند کرد

جزوه‌ننویس در واقع یک مارکت اختصاصی آموزشی است‌ که کار را با عرضه اپلیکیشن‌ها در حوزه دروس دانشگاهی شروع کرد‌. در این مارکت برای هر درس یک اپلیکیشن طراحی شده تا به صورت اختصاصی نیازهای دانشجویان در آن درس برطرف شود.

استــارتــاپ جزوه‌ننویس به نشانی jozvenanevis.com که توسط محمدعلی میلانی‌صدر ۲۲ ساله راه‌اندازی شده، یک دستیار آموزشی برای دانشجویان است. محمدعلی متولد تهران است و در رشته مهندسی برق در دانشگاه علم و فرهنگ تحصیل کرده است.
«من از دبیرستان برنامه‌نویسی می‌کردم و در دانشگاه نیز در کنار درسم، برنامه‌نویسی انجام می‌دادم و یکی از درس‌های دانشگاهی را به ‌صورت اپلیکیشن درآوردم و برای عرضه در کافه‌بازار قرار دادم. پس از آن به این فکر کردم که اگر سایر دروس دانشگاه را نیز بتوانیم به صورت اپلیکیشن در‌بیاوریم و در یک مارکت آنلاین اختصاصی برای آموزش عرضه کنیم، کمک بزرگی به دانشجویان می‌شود.
ایده جزوه‌ننویس از همین جا شکل گرفت و تصمیم گرفتیم که این استارتاپ را راه بیندازیم. ما در استارتاپ ویکندی که در اسفند ۹۵ برگزار می‌شد، ایده را مطرح کردیم و عنوان تیم سوم را کسب کردیم. پس از آن در سال ۹۶ یک نسخه ابتدایی از کار که فقط شامل ۵ اپلیکیشن می‌شد، در ۱۶ آذر ۹۶ طی جشنی که در دانشگاه برگزار می‌شد، عرضه کردیم‌ و از نسخه فعلی که در واقع نسخه نهایی محصول است، در الکامپ امسال رونمایی شده است.»