مجموعه سوالات کنکور کارشناسي ارشد، مهندسي کامپيوتر - صفحه 4
Loading
صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 88

موضوع: مجموعه سوالات کنکور کارشناسي ارشد، مهندسي کامپيوتر

كاربر عادي Array
    Thanks
    0
    mer30,khaili aali bood,age momkene baghieh darsa ro ham bezarid.

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض تشکر

از کمک شما متشکرم.موفق باشید

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

آقا کسی سوالای کنکور آزاد ارشد 87 رشته IT رو نداره؟؟
    2 روز به کنکور مونده
    هلپ ، هلپ ، F1 , F1
    ممنون میشم کمکم کنین

كاربر عادي Array VBkar آواتار ها
    Thanks
    50

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

سؤالات ارشد 88

دانلود

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Smile سوالات کنکور کارشناسی ارشد 1388 دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر (دروس مشترک)+(تخصصی هوش مصنوعی)

با سلام. من یه سری از سوالات کنکور ارشد 88 دانشگاه آزاد رشته هوش مصنوعی رو تا اونجائی که ذهنم کمک میکرد، همراه با جواب درست یا جوابی که خودم توی کنکور زدم و درباره درستیش هنوز تحقیق نکردم اینجا آوردم.

امیدوارم شما سوالات و جوابها رو بیشتر و بهتر از من به یاد داشته باشید و کمک کنید تا بیشتر سوالها استخراج کنیم.
    لطفا اگر من صورت یا پاسخ سوالی رو اشتباه نوشتم، تصحیح کنید و اگر سوال جدیدی به خاطرتون میاد اینجا قرار بدید. اگر هم احیانا دانشگاه آزاد هم شعور داشت و روی سوالات و یا کلید سوالات رو مثل سازمان سنجش بیرون داد، ما رو هم از محل و آدرسش مطلع کنید

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

سلام به همگي . آقا كسي سوالاي ارشد كامپيوتر آزاد 88 رو نداره ؟ شديد احتياج دارم

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

لينك بالايي كه كاربر gh-reza گذاشته error ميده

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

نمیدونم لینک قبلی چرا بعد از یه مدت error داد. به هر حال این هم لینک جدید:
    http://rapidshare.com/files/23847706...ur-azad-88.zip

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

ادامه سوالاي كارشناسي ارشد كامپيوتر دانشگاه آزاد سال 88

سلام به همگي . اميدوارم حالتون خوب باشه . اول از همه تشكر مي كنم از gh-reza كه محبت كردن لينك رو اصلاح كردن . من مطالبشونو خوندم و نظرات خودم را همراه با چند سوال كه يادم مونده را در زير مي نويسم .

توجه توجه : اينا فقط نظرات منه و معلوم نيست كه درست باشه فقط قصدم اينه كه بتونيم با كمك هم سوالا رو به دست بياريم و در نهايت به يه جمع بندي برسيم

در مورد (سوال 2) سيستم عامل كه دوست عزيزم gh-reza فرمودند گزينه ( انحصاري بودن ) ميشه
    مي خوام بگم جواب درست اين سوال گزينه ( دو به دو ناسازگاري يا همون مانعه الجمع ) ميشه كه توضيحاتش در كتاب سيستم عامل پوران پ‍‍‍‍‍ژوهش (نويسنده : دكتر ابراهيمي مقدم) صفحه 156 آورده شده
    البته من خودم هم اشتباه زدم .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد سوال 3 گسسته من فك مي كنم چون ما 2تا حلقه تو در تو داريم و از طرفي دستور if داخل اين دو حلقه قرار داره ،بنابر اين مرتبه اجرايي الگوريتم (n به تون 2) بشه . البته اين فقط نظر منه .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوال 1 نظريه زبان ها : يه نمودار حالت داده بود و گفته بود كدام يك از گزينه هاي زير مربوط به اين نمودار حالت است ؟

جواب : بايد مدار رو بررسي ميكرديم ببينيم به ازاي كدام حالت ها خروجي مدار يك شده ؟ با يه كم بررسي به اين نتيجه ميرسيديم كه مدار حالت ( ( max (x,y ) رو نشون ميداد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوال 2 نظريه زبان ها : كدام يك از زبان هاي زير مستقل از متن است ؟

جواب : البته گزينه ها دقيقا يادم نيست ولي جواب سوال گزينه K < L ميشد . چون با اين عبارت بين a , b رابطه بوجود مي آمد و همين شرط لازم و كافي براي مستقل از متن بودنه يه زبانه . بقيه گزينه ها يا رابطه a , b رو نشون نمي دادن يا اگه نشون مي دادن محدود به يك عدد بودن .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوال 3 نظريه زبان ها : كدام يك از زبا هاي زير منظم است ؟

جواب : توي هر 4 گزينه اين سوال a , b, c با هم رابطه داشتند ولي يكي از گزينه ها به اين صورت بود

K < L < j < 5 . اگه دقت كنيم ميبينيم رابطه بين عناصر زبان وجود داره ولي به دليل اينكه اين رابطه محدود به عدد 5 شده به دليل همين محدوديت زبان حاصل يك زبان منظم است .

سوال 4 نظريه زبان ها : يه گرامر داده بود و گفته بود با حذف قوانين لاندا ، بي فايده و قوانين زنجير ، گرامر حاصل داراي چند قانون خواهد بود ؟

جواب : اين سوال رو شك دارم ولي من كه حلش كردم در نهايت گرامر حاصل داراي5 قانون شد .

سوال 2 ساختمان داده ها : كدام يك از مرتب سازي هاي زير در حالت پايدار (Stable) يا همون متعادل قرار دارد ؟

جواب : فقط الگوريتم مرتب سازي درجي (Insertion Sort)
    كتاب ساختمان داده ها نوشته مهندس حميد رضا مقسمي صفحه 412

البته الگوريتم هاي ديگه هم هستند كه در حالت پايدار قرار دارند اما تو اين سوال جواب همون الگوريتم درجي ميشه .

سوال 3 ساختمان داده ها : كدام يك از عبارت هاي زير غلط است ؟

جواب : با داشتن پيمايش Preorder و Postorder يك درخت مي توان آن را يه صورت يكتا رسم كرد .

توضيح : با داشتن اين دو پيمايش مي توان درخت را رسم كرد اما حاصل يكتا نخواهد بود .

سوال 4 شبكه : كدام يك از عبارت هاي زير غلط است ؟

جواب : هزينه ماهيانه ADSL بر اساس مسافت ISP از محل كامپيوتر شما محاسبه مي شود .
    توضيح : اين گزينه غلط است چرا كه هزينه ماهيانه ADSL بر اساس پهناي باند اختصاص داده شده و محدوديت دانلود محاسبه مي شود .

سوال 3 شبكه : يه سوال داده بود كه در نهايت طول كانال رو از ما مي خواست ؟

جواب : بعد از حل سوال طول كانال 5 km ( كيلومتر ) بدست مي آمد .

سوال 3 پايگاه داده ها : اينكه كليد خارجي بايد يكي ازمقادير كليد اصلي مرتبط با آن را داشته باشد ، نشان دهنده كدام قانون جامعيت است ؟

جواب : قانون جامعيت ارجاعي

سوال 4 محاسبات عددي : مرتبه همگرايي روش نيوتن و تكرار ساده به ترتيب از راست به چپ كدام است ؟

جواب : روش نيوتن n به توان 2
    روش تكرار ساده n

فعلا همين سوال ها تو ضحنم بود اگه باز چيزي يادم اومد اضافه مي كنم .

بازم ميگم اينا فقط چيزايي هست كه من زدم ولي ميدونم بيشترشون درستن اما با اين حال خوشحال ميشم نظرات خودتونو در مورد جواب ها بدونم .

• صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)