مشکل کرک در ویژوال استادیو 2012
Loading
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل کرک در ویژوال استادیو 2012

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض مشکل کرک در ویژوال استادیو 2012

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
    می بخشید که مزاحم میشم ، مشکلی برخورد کردم که هرچی توی اینترنت گشتم و ورژن های مختلف ویژوال استادیو 2012 رو دانلود کردم درست نشد ، میخواستم راهنمایی بگیرم از شما عزیزان :
    در ورژن 2012 شما وقتی قصد publish کردن برنامه را دارید در هنگامی که به برنامه می گویید پیش نیاز ها همراه setup برنامه نصب شود ، ارور می دهد که پیشنیاز ها موجود نیست و باید دانلود گردد ، در حالی که در cd نصب نرم افزار این پیشنیاز ها همه موجود است.
    در قسمت ساخت کانکشن هم در هنگامی که می خواهید دتابیس را معرفی کنید ، مانند ورژن 2010 و فایل MSDN خود نرم افزار باید بعد از قسمت سیو نام کانکشن استرینگ ، بعد از معرفی دتابیس قسمتی برای لوکال دتابیس باشد ولی نیست .
    آیا شما عزیزان راه حلی برای این مشکلات و مشکلات مشابه پیدا کرده اید و آیا به نظر شما هم این مشکلات از کرک است ؟
    لازم به ذکر می دونم که حتی سرویس پک 3 رو هم برای این نرم افزار نصب کردم و مشکل برطرف نشد.
    با تشکر
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض بعد از یک سال بالاخره

باور کنید یا نکنید ، یکساله دنبال این ایراد بودم و بالاخره خودم پیداش کردم ،کافی است پکیج داخل ِdvd را داخل فولدر C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v8.0A\Bootstrapper\Packages بریزیم تا مشکل حل شود ، البته dotnet 4.5 را باید جداگانه داخل فولدر مربوطه بریزیم.
    ولی ایراد دوم که کم اهمیت تر است هنوز پا بر جاست.

• The Following User Says Thank You to hamid 64 For This Useful Post:

admin (Sunday 8 September 2013)

• علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)