طراحی سایت با جوملا
Loading
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طراحی سایت با جوملا

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض طراحی سایت با جوملا

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یک تازه کار در زمینه طراحی سایت با جوملا هستم. چند سوال داشتم که میخواستم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
    1- قیمت یک سایت طراحی شده با جوملا برای یک شرکت ساختمانی با امکانات عضویت و ورود، نظرسنجی، اخبار، جستجو، گالری عکس، درباره ما، تماس با ما و لینک به سایتهای دیگر چقدره؟ در صورتی که به این سایت فروش اینترنتی هم اضافه بشه قیمت چقدر میشه؟
    2- برای اینکه بتونم دو گالری عکس مجزا از هم و با عکسهای متفاوت از همدیگه رو که از نوع joomgallary طراحی شده اند در یک سایت داشته باشم باید چه کار کنم؟
    3- من برای اخبار از یک ماژول به نام Newsflash Pro استفاده کردم ولی در بخش اخبار دو error به صورت زیر می بینم:
    Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 704

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 705

به نظر شما دلیلش چیه؟ اگر یک ماژول اخبار بدون اشکال سراغ دارید به من معرفی کنید. ممنون می شم.
    4- چطوری می تونم با جوملا یک سایت دو زبانه به این صورت که قبل از وارد شدن به صفحه اصلی، زبان انتخاب بشه طراحی کنم؟

خیلی ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Thumbs down

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

در مورد قیمتش فک می کنم قیمت یه سایت ساده و ابتدایی با حداقل امکانات از قیمت پایه 250 هزار تومان شروع میشه و بسته به کاری که انجام دادی و افزونه ها یا چیزهای دیگه ای که اضافه کردی یه قیمتی بهش اضافه میشه(در این مورد بهتره به تعرفه سایتهایی که با جوملا کار می کنند سری بزنی همین طور سایتهای تخصصی جوملا مثل پارس جوم و جومینا و ...). در مورد اون گالری هم فک میکنم هر گروه از عکسها رو می تونی دسته بندی کنی و در یک پوشه به خصوص قرار بدی و با آدرس دادن اون پوشه مد نظر در قسمت مشخص شده این کامپوننت عکسهای اون پوشه به نمایش در میاد.در مورد ماژول خبری از یه ماژول خبری ساده استفاده می کردم ولی اسمش الان خاطرم نیست ولی در کل ماژول یا کامپوننت K2 خیلی خفن بود (با امکانات خیلی زیاد!) راجع به دو زبانه بودن سایت اطلاعی ندارم .می تونی جوابتو تو سایتهای تخصصی جوملا که گفتم پیدا کنی!

موفق باشی
    نت افراز - ارائه کننده خدمات میزبانی وب

* کنترل پنل فارسی * دامنه رایگان * سایت سازهای رایگان فارسی

نت افراز - خدمات میزبانی وب

• علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)