کاربرد نسخه های mysql
Loading
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کاربرد نسخه های mysql

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض کاربرد نسخه های mysql

با سلام و احترام

دوستان میشه در مورد نسخه های mysql توضیح بدین من میخوام به جای sql server از mysql یا postgresQL استفاده کنم ولی وقتی که برای دانلود اقدام کردم نسخه های متعددی رو دیدم نمی دونستم کدوم یکی رو برای ایجاد بانک اطلاعاتی و استفاده از اون در نرم افزارم دانلود کنم ؟
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

با سلام مجدد
    من نسخه mysql sever 5.0 رو دانلود کردم و یک محیط خط فرمان رو به من داد که باید یکی یکی دستورات رو در اون مینوشتم و پایگاه داده رو ایجاد میکردم و لی بعد از اون یک محیط گرافیکی که از نظر من خیلی عالی بود رو دانلود کردم به نام mysql workbench 5.1 oss که واقعا محیط عالیی بود در این محیط ابتدا پایگاه داده رو طراحی میکنی اون هم به صورت جدول یه چیزی شبیه به اکسس اما ایجاد نمی کنه و بعد از اون با مهندسی مجدد میتونی مدلی رو که ایجاد کردی بدون نوشتن کد ایجاد کنی در واقع خودش کد رو ایجاد میکنه
    من که خیلی ازش خوشم اومد
    در ضمن از اونجایی که با جاوا کار میکنم یه نسخه ارتباط با جاوا به نام mysql connectorJ لازم بود که البته در نت بینز نسخه جدید موجود است
    اینا اطلاعاتی بود که خیلی دنبالش میگشتم ولی حالا بهش رسیدم گفتم شاید کسی بخواد بدونه

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

سلام.منم جاوا کار میکنم.مشکلم اینه که چچوری mysqlرو به مشتریم بدم؟

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

سلام به دوستان
    Engine های مختلفی واسه MySQL هستش که خوب هر کدام نحوه ذخیره سازی و ایندکس کردن و ... با هم تفاوت دارند و بعضی Full Search رو پشتیبانی میکنند بعضی ها نه.
    Navicat for mySQL اینم یک محیط ویژال به MySQL میده تا از اون خط فرمان بیخود خلاص بشید من این رو به mysql workbench تر جیح میدم

اگر هم برنامه با جاوا نوشتید که با DataBase کار میکنه و می خواهید DataBase خود در محل مشتری نصب کنید اگر برنام تون زیاد بزرگ نیست از Derby DB استفاده کنید که DataBase در کنار پروژه قرار میگیره
    Derby که توسط Apache تولید شده DataBase سبک که تقریبا امکانات SQL استاندارد را داراست که یکم دستوراتش متفاوت ولی قابل یادگیری. که میتوانید از ساخت DataBase و Tables و Procedure و ...
    رو همش با خود جاوا در کنار پروژه داشته باشید. به NetBean هم میتوانید DataBase , Tables برای Derby Db درست کنید.
    یک شبیه سازی بخواهم بکنم Derby رو میشه گفت شبیه Microsoft Access ولی با خیلی امکانات بیشتر

خوب اگر هم از MySQL استفاده میکنید باید اون رو در محل مشتری نصب کنید تا سرویس MYSQL نصب بشه تا بتوانید Connection بزنید.

• علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)