سؤالات رايج دوره های دپارتمان وب و تجارت الکترونيک
Loading
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سؤالات رايج دوره های دپارتمان وب و تجارت الکترونيک

مدير بخش Array Bztajik آواتار ها
    Thanks
    0

پیش فرض سؤالات رايج دوره های دپارتمان وب و تجارت الکترونيک

1- مدارک تخصصی دوره های دپارتمان وب از چه شرکتهايي مي باشد؟
    مدارک CIW از شرکت Prosoft
    مدارک JAVA از شرکت Sun Microsystems
    مدارک تخصصی آزاد از مجتمع فنی تهران

2- آيا مدارک فوق دانشگاهی مي باشند؟
    خير، مدارک بين المللی دوره ها از سوی شرکتهای ذکر شده و نوعی مدرک تخصصی ميباشند که مکمل دروس دانشگاهی است نه معادل آن. وليکن در اقصی نقاط جهان مورد پذيرش هستند.

3- مدرک Master CIW Designer چيست و چه مباحثی در اين دوره آموزش داده مي شود؟
    مدرک Master CIW Designer يا متخصص ارشد طراحي سايت هاي وب يکي از با ارزشترين مدارک شرکت Prosoft مي باشد. تمرکز اين دوره بر روي اصول طراحي وب و ساخت صفحات اينترنتی با کمک نرم افزارهای کاربردی بصورت کارگاهی و همچنين طراحی سايتهاي مجهز به امکانات تجارت الکترونيک مي باشد.

مباحث آموزشی اين دوره عبارتند از:

• Internet, HTML, CSS, Network
    • Front Page, Dream Weaver, Flash, Fire Works, Java Script, DHTML, XML
    • E_commerce

4- مدرک CIW Web Developer چيست وچه مباحثی در اين دوره آموزش داده ميشود ؟
    مدرک CIW Web Developer يا متخصص برنامه نويسی تحت وب يکي از جديدترين مدارک شرکت Prosoft ميباشد. تمرکز اين دوره بر روي استانـداردهای جهانی نرم افزاری و زبانها و تکنولوژيهای نوين برنامه سازی بر پايه وب، خصوصاً فناوريهای وابسته بهJava مي باشد.

• Java Script, XML
    • Java Programming
    • JSP, JDBC, Servlet

5- مدارک تخصصی آزاد وب چيست و چه مباحثی در اين دوره آمـوزش داده مي شود ؟
    مدارک تخصصی آزاد طراحی وب از سوی مجتمع فنی تهران به جهت نياز دانشجويان به دانش تخصصی و تجربی طراحی سايتهای اينترنتی راه اندازی گرديد.

قابليتهای اکتسابی اين دوره به شرح زير است:

• ساخت صفحات اينترنتی با کمک نرم افزارهای کاربردی وب بصورت استاتيک
    • استفاده از قابليتهای پيشرفته در طراحی وب
    • طراحی و پياده سازی صفحات وب بصورت دايناميک

• طراحی صفحات وب شامل (HTML, XHTML, Front Page, Dream Weaver)
    • Flash, Flash Advanced
    • ASP, Web Workshop
    • ….

6- مدارک Java 2 Developer , Java 2 Programmer چه هستند و چه مباحثی در اين دوره ها آموزش داده مي شود ؟
    مدرک JAVA2 Programmer در جهت تهيه نرم افزارهای کاربردی با استفاده از زبانJava ميباشد. اين دوره از فناوری جاوا بر اساس استاندارد (J2SE) يا Standard Edition جاوا طراحی شده است.

مدرک تخصصی Java 2 Developer در جهت تهيه نرم افزارهای تحت شبکه و سرو رها با استفاده از زبان Java ميباشد. اين دوره از فناوری جاوا بر اساس استاندارد (J2EE) يا Enterprise Edition جاوا طراحی شده است.

• Java Programming I, Java Workshop I
    • Java Programming II, Java Workshop II
    • Java Development I,II

7- آيا برای تحصيل دردوره های بين المللیCIW وJAVA رعايت ترتيب دروس مهم است ؟

بلی فقط برای چند درس خاص می توان بصورت همنياز ثبت نام نمود.

8- چه دروسی قابليت ثبت نام بصورت همنياز را دارا مي باشند؟
    در دو گرايش CIW درس Networking Technology Foundations را مي توان همنيـاز با درس Web Page Design Methodology يا Java Script Fundamentals و درس ECommerce Strategies & Practices را پس از گذراندن دوره Network Technology Foundations مي توان همراه با Web Page Design Methodology ثبت نام نمود.

9- آيا آزمونهای بين المللی در سازمان برگزار ميگردد؟

بلی

10- آيا ميتوان در کلاسها بدون شرکت در آزمون بين المللی ثبت نام نمود و بالعکس؟
    بلی

11- آيا سازمان برای دوره های گذرانده شده مدرکی ارائه مي دهد؟
    بلی - در صورتيکه دانشجويان شرايط دريافت گواهی پايان دوره برای هر درس را دارا باشند، از جمله حضور در کلاس، تحويل پروژه، شرکت در آزمونهای کلاسی و فاينال و در نهايت دريافت نمره قبولی پس از تکميل فرم تقاضای گواهي، از طرف سازمان گواهی پايان دوره برای هر درس دريافت خواهند نمود.

منبع : mftsite.com

پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

با سلام
    مطلب بالا که در زمینه CIW بودش خیلی مطلب خوبی بودش و حتما بسیاری از افراد در ایران الان دیگه با CIW آشنایی خوبی دارند. البته خود من تقریبا 12 سال پیش مدرک CIW رو گرفتم و مدت 11 سال هم در مجتمع فنی تهران مشغول به تدریس بودم. ولی در تمامی این سال ها متاسفانه جامعه ایران روز به روز در خالت ضعیف تری قرار میگرفت و مردم هم برای طراحی سایت و برنامه نویسی چندان ارزش خاصی قائل نیستند. البته نمیشه این مورد رو به تمامی افراد بسط داد ولی دوست داشتم در اینجا برای تکمیل شدن این مطلب خوب تجربه های خودم رو هم بهش اضافه کنم.
    من الان در بازار جهانی themeforest مشغول به فعالیت هستم و درآمد دلاری دارم و نیازی هم به بازار ایران ندارم و این نگرش رو تمامی طراحان و برنامه نیس ها هم میتوانند داشته باشند. وارد شدن به این بازار کار چندان راحتی نیست ولی ارزش خیلی زیادی داره و در دراز مدت میتونه به شما خیلی کمک کنه و درآمد خوبی داشته باشید.
    راهی که من رفتم این بودش که از آموزش های سایت الگوها مخصوصا تو حوزه آموزش تم فارست استفاده کردم و کار خودم رو شروع کردم. اونجا خیلی چیزا رو به من گفتش و منو خیلی جلو انداخت
    در هر صورت میخواستم این تجربه خودمو با شما به اشتراک بگذارم
    اگه سوالی چیزی بودش میتونید با شماره 09120218814 تماس حاصل فرمایید
    موفق باشید
    ویرایش توسط atlasweb : Friday 3 January 2020 در ساعت 10:41 AM

• علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)