آموزش، برنامه های آماده، Component ها و DLL ها و ... برای ASP - صفحه 3
Loading
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: آموزش، برنامه های آماده، Component ها و DLL ها و ... برای ASP

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض با سلام و خسته نباشید

سلام من یه مشکل دارم وقتی که می خوام از سی شارپ به sql 2005 وصل بشم یعنی وقتی برنامه را در محیط ASPاجر ا میکنم این پیام میاد : چی کار کنم؟
    An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

ممنونم
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

من چه جوری می تونم پاسخ را دریافت کنم؟
    محیط برنامه سازی aspسضم2005 است
    با تشکر

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

سلام من یه مشکل دارم وقتی که می خوام از سی شارپ به sql 2005 وصل بشم یعنی وقتی برنامه را در محیط ASPاجر ا میکنم این پیام میاد : چی کار کنم؟
    An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

من چه جوری می تونم پاسخ را دریافت کنم؟
    محیط برنامه سازی aspبانک2005 است خیلی فوریه !
    با تشکر

ممنونم

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض عکس هاییColorful breads که کاربرنان های رنگی انتخاب میکنه رو روی بانک sqlserver تو محیط asp.net تحت vb اولین bread’s colorمشکلم رنگ های نان bread’s colorاینه که چطو

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
    سلام من میخوام عکس هاییColorful breads که کاربرنان های رنگی انتخاب میکنه رو روی بانک sqlserver تو محیط asp.net تحت vb اولین bread’s colorمشکلم رنگ های نان bread’s colorاینه که چطور پنجره brows رو نان کره ایی برای انتخاب عکس برای کاربر نمایش بدم عکسها رو چطور ذخیره و بازیابی کنم و این عکسهارو توی Yellow breadچی نمایش بدن بهتره
    ممنون میشم نان زرد اگه جوابو به ایمیلم بفرستید

سلام من میخوام عکس هاییColorful breads که کاربرنان های رنگی انتخاب میکنه رو روی بانک sqlserver تو محیط asp.net تحت vb اولین bread’s colorمشکلم رنگ های نان bread’s colorاینه که چطور پنجره brows رو نان کره ایی برای انتخاب عکس برای کاربر نمایش بدم عکسها رو چطور ذخیره و بازیابی کنم و این عکسهارو توی Yellow breadچی نمایش بدن بهتره
    ممنون میشم نان زرد اگه جوابو به ایمیلم بفرستید

• صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)