چگونگی حذف ویروسی که folder option را برمیدارد؟
Loading
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: چگونگی حذف ویروسی که folder option را برمیدارد؟

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض چگونگی حذف ویروسی که folder option را برمیدارد؟

با سلام خدمت اعضا محترم
    خواهش میکنم اگر ممکن است لطفا چگونگی حذف ویروسی که folder option را برمیدارد به من نیز بگوئید. من دنبال فایلی میگردم که با اجرای آن شاید تغییرات رجیستری را برگرداند و من بتوانم دوباره فولدر آپشن را ببینم. خواهش میکنم در صورت امکان من را راهنمایی کنید.
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

با NOD 32 ميشه

كاربر عادي Array Mory.ms3000 آواتار ها
    Thanks
    0

nod 32 فقط می تواند این ویروس را بلاک کند اگر nod32 را update کنی ( که بعید می دانم ) می توانی آنرا از بین ببری ولی فقط با Low level formatting پاک می شود ؟
    اگه نتوانستی Panda 2008 را نصب کن سه سوته پاک میکنه سیستمتم احتیاجی به Low level formatting نداره.

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

Question

من هم زياد به اين ويروس آلوده ميشوم ولي چون هميشه از سيستم ام GHOST دارم بلافاصله مشكلم را حل ميكنم !
    چند سوال راجع به اين ويروس :
    1)آيا اين فقط يك ويروس است كه اينكار را ميكند؟ يا ويروسهاي متعدد با عملكرد يكسان ؟
    2) يعني مك آفي يا pcclin قادر به نابودي و بازگرداندن تغييرات اعمال شده توسط ويروس ؛ نيستند؟
    3)چرا فرمت سطح پايين؟
    I never really hated from the one true GOD, but the god of the people I hated

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

با سلام.
    اگه خود ویروس رو با آنتی ویروس پاک کردی می تونی با تغییر مقادیر زیر تو رجیستری folder option خودت رو ببینی. با gpedit.msc هم می تونی این کار رو بکنی...
    و اما کلید های رجیستری:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer
    NoFolderOptions"=00000000"
    اگه بازم درست نشد همین کار رو با HKEY_LOCAL_MACHINE انجام بده....

در مورد استفاده از Gpedit.msc می تونی تو مسیر UserConfiguration\AdministratorTemplate\windows explorer\remove folder option .....
    کافیه که properties اونو disable کنی....

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

موضوع خيلي حرفه اي تر از اين حرفاست! اين ويروس اعصاب منو ريخته به هم تا سيستممو! مي تونم با تغيير رجيستري فايل هامو نمايش بدم، اما ديگه از دست جملاتش خسته شدم!!!‌
    McAffe 8.5 هم دارم كه آپ ديت نمي شه، Error فايروال مي ده. چه كنم دوستان؟

كاربر عادي Array Mory.ms3000 آواتار ها
    Thanks
    0

یک راه حل برای اینکه به این مشکل دچار نشین

یک نرم افزار است به نام Deep freeze من تازه با آن آشنا شدم برنامه جالبی است همانطور که از نام آن پیداست سیستم را Freeze می کند . احتیاجی به ویروس کش و ... دیگر ندارید

من خدم تا به حال این نرم افزار را پیدا نکرده ام اگر پیدا کردم حتما می گذارد بسیار جالب است

به نظر من ویندوز را عوض کن البته داریو ویندوز را D قرار بده و در پارتیشن بندی 8GB به D اختصاص بده و فرمت آنرا Fat32 قرار بده...

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

پیش فرض اگر هیچ آنتی ویروسی به شما کمک نميكند ...

ابتدا با مراجعه به My Computer بروی منوی Tools کلیک کنید و از منوی حاصل بروی عبارت Folder Options کلیک کنید. سپس بروی برگه View کلیک کنید و در این برگه تیک کنار عبارت های Show Hidden Files and Folders را فعال کنید و تیک کنار عبارت Hide Extensions For Known File Types را بردارید و بروی عبارت OK کلیک نمایید.
    اینک از طریق مسیر C:/Windows/system32 به پوشه System32 مراجعه کنید. پس از ورود به پوشه system32 بروی منوی View کلیک کنید و از منوی حاصل عبارت Details را انتخاب کنید.
    حال در پوشه system32 بروی جدا کننده Date Modified کلیک کنید و آنرا به سمت راست بکشید به طوری که تاریخ تمامی فایل ها یه طور کامل نمایش داده شود.
    فایل های نمایش داده شده در پوشه system32 فایل های سیستمی مربوط به ویندوز می باشد که اکثرا با پسوند dll می باشد و این بخش معمولا مورد هدف ویروس ها و Spyware قرار می گیرد و خود را در بین این فایل ها مخفی می کنند.
    اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که اکثر این فایلهای قرار گرفته در این بخش دارای یک زمان مشخص می باشد و این زمانها (مثلا 8/10/2004) معرف این می باشد که مایکروسافت در این تاریج برنامه مربوط به فایل مورد نظر را به پایان رسانیده است و در واقع این زمان ها هیچ ربطی به زمان نصب ویندوز ندارد. حال اگر ویروس و یا spyware به این بخش حمله کند زمان آن با زمان فایل های سیستمی موجود در پوشه system32 مطابق ندارد و زمانی جدید تر از زمان مربوط به فایلهای سیستمی ویندوز خواهد بود و به راحتی از طریق مشاهده زمان های قرار گرفته در Date Modified قابل تشخیص می باشد. البته نکته بسیار مهم که باید توجه شود این است که نصب یک سخت افزار جدید و یا یک نرم افزار خاص می تواند فایلی را در این بخش کپی کند که زمان آن با زمان فایل های سیستم مطابق ندارد.
    پس برای اینکه فایلی را در این بخش به اشتباه پاک نکنید روشی را مطرح میکنیم که این اشتباه رخ ندهد:
    اگر میان فایل های واقع در پوشه system32 به فایلی برخورد کردیدکه تاریخ آن با تاریخ فایل های سیستمی ویندوز مطابقت نداردبر روی این فایل کلیک راست کنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید. سپس در پنجره Properties بروی برگه Version کلیک کنید و در این برگه نام کمپانی و ورژن فایل مورد نظر را مطالعه کنید.
    اگر اطلاعات این فایل شامل نام کمپانی و خیلی اطلاعات دیگر برایتان آشنا نبود نام فایل مورد نظر را در موتور جستجو گر گوگل تایپ کنید و اگر در نتایج جستجو به این اشاره شده بود که این فایل ویروس است حتما آن را پاک کنید ولی اگر در نتایج جستجو به آلوده بودن این فایل اشاره نشده بود این فایل به واسطه یک سخت افزار و یا نرم افزاری به وجود آمده است.

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

با سلام خدمت دوستان خسته از ویروس.
    اول میخوام به سوالایی که Manson پرسیده جواب بدم.
    توی چند سال اخیر، مخصوصاً امسال و پارسال اکثر ویروسا همین کارها رو در ظاهر انجام میدن و بعضیام خانوادگی این کارن و فقط ورژنشون فرق می کنه.
    بعد اینکه اگه واقعاً update باشه ویروس رو هم درست پاک میکنه، البته گفتم اگه باشه ها!
    آخرم اینکه فرمت سطح پایین معمولاً لازم نیست اونم برا این ویروس های نه چندان بی آزار ;)

اما در مورد نوشته های parsa ma
    اول اینکه اگه زودتر مشخصاتش رو داده بودی زودتر نتیجه میگرفتی.
    دوم اینکه اسم این ویروس saldost و یا Soundmax و یا هر چی که اسمش رو میذاری هست.
    سوم اینکه مطلب خوبی راجع به اون تو نوشته دوستمون mehdima با این لینک هست.
    چهارم اینکه بعضی ورژنها یه خورده با اون چیزی که نوشته شده فرق می کنه، مثلاً این ورژنی که من دارم (البته نصب نشده) به جای svchost ای که نوشته userinit درست میکنه.
    پنجم و آخریش هم اینکه آخه mcAfee هم شد آنتی ویروس!؟! اینو از رو تعصب نمی گم، ولی آخه شما به آنتی ویروسی که update هاش هیچ وقت به روز نیست و کار کردن باهاش دردسره چی میگین. اگه نظر من رو بخوای kaspersky به خاطر proactive defence اش ولی اگه نظر بقیه رو بخوای nod32 به خاطر update بودنش. با nod32 ی update به راحتی این ویروس پاک میشه.

و در آخر هم راجع به مطلبی که softkey گذاشته بود:
    اینم راه حلی دیگه! ولی من اگه بودم به جای چه جوری پیدا کردن فایلهای با آخرین modify و از این جور چیزا یه مطلبی راجع به فایلهای اساسی ویندوز، اسماشون، کاربردهاشون و سو استفاده ویروسها از اونا مینوشتم.

خوب بچه ها وقت علافی امروز تموم شد. اگه تا دفعه بعد کسی راجع به فایلهای ویندوز و اجرا شدنشون کس دیگه ای چیزی نذاشت و حال داشتم دفعه بعد خودم یه مطلبی میذارم.

كاربر عادي Array
    Thanks
    0

نرم افزارهای لازم برای از بین بردن ویروسی که folder optionراحذف میکند واعمال بعد از حذف اولی

Description: با این برنامه شما قادر خواهید بود تمام برنامه های در حال اجرا و موجود در رم را ببینید و حتی آدرس ریشه ای آن را مشاهده کنید. از امکانات این نرم افزار می توان به قطع ادامه پرداز و یا کم کردن سرعت پرداز و متوجه شدن از این که چه برنامه هایی در حال اجرا هستند و چه مقدار از حافظه اصلی را اشغال کرده اند.
    لبته کار این برنامه را خود ویندوز انجام می ده. چرا که شما با استفاده از کلید های ترکیبی کنترل و آلت و دیلیت (Alt+Ctrl+Delete) می تونید وارد تکس منیجر (Task Manager) برنامه های در حال اجرا بشید ولی این کجا و آن کجا. امکانات این نرم افزار فوق العاده است.
    لبته برای بنده بسیار اتفاق افتاده که برنامه ای در حال اجراست و بخواهم ازش خارج بشم ولی این امکان از دست ما گرفته شده و در قسمت Task Manager هم نمی شه خارج شد. دیگه با این نرم افزار به راحتی می توانم از برنامه های مزاح خارج بشم بدون هیچ درد سری، فقط کافیه که برنامه را باز کنم و بر روی برنامه ای که می خوام خارج بشم کلیک راست کرده و گزینه ی kill process را بزنید تا بلافاصله از برنامه خارج بشود.
    البته معمولا این برنامه برای مواقعی بیشتر به درد می خورده که بسیاری از برنامه های مخرب و یا ویروس ها به صورت مخفی در حال فعالیت هستند و ویروس یاب از آنها اطلاع کامل ندارد و آنها را به عنوان ویروس نمی شناسد. شما با این برنامه می توانید از وجود چنین برنامه هایی مطلع شوید و بلافاصله از فرایند پردازش آنها را خارج کنید.
    تذکر در مورد استفاده از برنامه:
    برنامه های در حال اجرا ممکن است برخی از فایل های سیستمی برای سیستم عامل باشند. مثل Winlogon ( البته حواستون باشه که اگه Winlogon رو خواستید End کنید ، سیستم Restart میشه ! )
    تازه گاهی از اوقات Windows Task Manager غیر فعال میشه ، که در اون صورت این برنامه مشکل گشاس !
    دیگه چی از این بهتره ؟

Download

دومی
    از بین بردن بعد غیر فعال کردن توسط اولی
    BronTok_A_Virus_Killer

Download

سومی
    بعد از از بین بردن برای ترمیم ریجیستری این دوتا را اجرا کنید در زیر دانلود کنید
    RegRepairand Norton Autorun

Download

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)