PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قفلهای نرم افزار -Software LocksSardabir
Monday 27 March 2006, 12:07 AM
http://www.novinmedia.com/images/inner_title_1.gif (http://www.novinmedia.com/prolock.htm)
پرولاک قوي ترين و کامل ترين راه حل شناخته شده حفاظت از نرم افزار است. پرولاک براي برنامه نويسان و توليد کنندگاني ساخته شده است که ميخواهند از نرم افزارشان با پيشرفته و جديدترين متدهاي امنيتي حفاظت کنند و از امنيت آن اطمينان داشته باشند.
http://www.novinmedia.com/images/screeen02.gif
امکان ساخته شدن Keygen براي نرم افزار شما غير ممکن خواهد بود، چون پرولاک از روش غيرمتقارن (Asymmetric) جهت رمزنگاري کدهاي امنيتي و فعال سازي استفاده ميکند.

پرولاک توسط متخصصين امنيت نرم افزار ارزيابي شده است، و يافته هاي آنها نشان ميدهد که امکانات پرولاک و روشهاي استفاده شده جهت تامين آنها مزاياي فراواني نسبت به روشها و محصولات ديگران دارد.

توابع برنامه نويسي پرولاک اين امکان را به شما ميدهد که با صرف کمترين زمان، بيشترين امنيت را براي نرم افزار خود فراهم کنيد. راهنماي پرولاک کليه اطلاعات لازم براي استفاده از قفل نرم افزاري را بصورت کامل در اختيار شما قرار ميدهد. کليه بخشهاي راهنما شامل رهنمودهاي قدم به قدم جهت تسهيل کار شما و صرفه جويي در زمان ميباشد.

پرولاک جهت تامين امنيت نرم افزار شما از روش شماره سريال و کدفعال سازي آن استفاده ميکند که امروز بعنوان موثر ترين روش مقابله با کپي غيرمجاز شناخته شده است. اين قفل نرم افزاري شامل امکانات و جزئيات فراواني است که در زير به برخي از آنها اشاره ميشود.مشخصات قفل نرم افزاري پرولاک:


توابع قدرتمند Anti Debug و Anti Monitoring جهت جلوگيري از رديابي عملکرد دروني برنامه شما.

استفاده از روش رمزنگاري غيرمتقارن جهت غير ممکن ساختن ايجاد Keygen براي برنامه شما.

تعيين اعتبار ديجيتال برنامه شما جهت مقابله با Patching.

حفاظت کد Runtime براي مقابله با Dump و دستکاري شدن برنامه شما.

استفاده از روش رمز نگاري AES Rijndael براي حفاظت از داده هاي شما.

استفاده از MD5 Hashing براي حفاظت از کد نرم افزار شما.

قابل استفاده در کليه زبانهاي برنامه نويسي از جمله VB, VB.Net, C#, Delphi, Visual C++, C++ Builder
و کليه زبانهاي ديگري که امکان استفاده از کتابخانه هاي DLL را دارا هستند.

قابل استفاده در محصولات Macromedia مانند Director و Authorware از طريق کتابخانه هاي ويژه Xtra.

شناسايي اجزاء کامپيوتر کاربر جهت ايجاد شناسه منحصر بفرد براي آن.

داراي ابزارهاي ويژه سايت وب جهت توليد کد فعال سازي و ارائه آن از طريق وب سايت شما.

سرويسهاي وب جهت يکپارچه کردن ماژولهاي سايت وب و نرم افزار مديريت مجوز شما.حفاظت Anti Debugging و Anti Monitoring جهت مقابله با مهندسي معکوس:

قفل نرم افزاري پرولاک در بردارنده روتين هاي پيشرفته Anti Debug و Anti Monitoring است که حفاظ خوبي در برابر تحت نظر گرفتن کارکرد دروني نرم افزار شما توسط ديگران محسوب ميشود. اين روتينها در برابر کليه Debugger هاي شناخته شده مانند W32Dasm، SoftICE، TRW2000، FrogICE، IDA Pro، Turbo Debugger، ExeSpy، ResSpy، FileMon، RegMoin و ... که همگي ابزارهاي مورد استفاده Cracker ها ميباشند ايمن ميباشند.استفاده از تکنولوژي جديد و پيچيده رمزنگاري Asymmetric براي غير ممکن کردن Key Generation:

پرولاک با استفاده از قدرت تکنولوژي رمزنگاري غيرمتقارن Elliptic Curves ديواره محکمي جهت حفاظت از برنامه شما ايجاد ميکند. سيستم رمزنگاري Elliptic Curves اين امکان را فراهم ميکند که داده هاي امنيتي بدون نياز به يک کليد رمز واحد بين مبداء و مقصد انتقال يابند.
در اين روي نرم افزار شما با استفاده از دو کليد حفاظت ميشود: کليد اول (Public Key) که درون برنامه شما قرار دارد و کليد دوم (Private Key) که فقط براي برنامه نويس شناخته شده است. از ترکيب اين دو کليد جهت رمزگشايي کد فعال سازي کاربر و تعيين اعتبار آن استفاده ميشود.
حتي اگر Cracker بتواند به کليد عمومي درون نرم افزار شما دست يابد ايجاد Keygen براي برنامه شما غير ممکن خواهد بود، چون براي توليد يک کد فعال سازي معتبر به کليد محرمانه اي نياز خواهد داشت که فقط در اختيار شماست، و بدون آن توليد کد فعال سازي غير ممکن است.

بدين ترتيب تنها کسي که خواهد توانست کد فعال سازي معتبر توليد کند شما هستيد!

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:12 AM
http://www.protectionkey.com/images/logo.gifقفل نرم افزاري نگهبان، ابزاري است جهت حفاظت از محصولات توليدي شما در راستاي کنترل فروش آنها؛ به عبارت ديگر نگهبان شامل مجموعه ابزارهايي است که توسط آن شما مي توانيد بر روي محصولات نرم افزاري خود حفاظتي را قرارداده تا از کپي شدن آن توسط افراد سودجو جلوگيري شود. قفل نرم افزاري نگهبان، پس از سال ها کارو گذشت مدت مديدي در جهت ارائه انواع حفاظتهاي نرم افزاري طراحي و آماده ارائه گرديده است.


توضيحات بيشتر .. (http://www.protectionkey.com/?id=more)

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:16 AM
قفل نرم افزاري کولاک
http://www.pishgamsoft.com/Images/Colock/ColockPackage.gif (http://www.pishgamsoft.com/Products-Colock-F.htm#‍Colock)


کولاک يک قفل نرم افزاری جهت حفاظت از نرم افزار توليدی شما در برابر کپی غير مجاز آن می باشد. اساس قفل نرم افزاري كولاك بر "كدهاي فعال ساز ثابت" است و استفاده از قفل نرم افزاري كولاك، مستلزم فقط سه مرحله مي باشد:

1) ايجاد يك "فايل پارامتر" در برنامه مديريت قفل

2) اضافه سازي يك خط به سورس برنامه جهت فراخواني تابع چك قفل (قفل نرم افزاري كولاك را نمي توان در مورد فايلهاي اجرايي اعمال كرد و وجود سورس برنامه جهت بكارگيري قفل الزامي است)

3) صدور كد فعال ساز براي كاربر.

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:20 AM
http://www.shetab.com/farsi/products/softlock/package.gif (http://www.shetab.com/farsi/products/softlock/softlock.htm) http://www.shetab.com/farsi/products/softlock/softlock.gif

شرکت شتاب پس از بررسی های فراوان و با تجربه هایی که در زمینه تولید نرم‌افزار و حفاظت از آن دارد، نسل جدیدی از قفل نرم‌افزاری را تولید و عرضه کرده است. قفل نرم‌افزاری شتاب فایل اجرایی شما را قفل‌گذاری، فشرده سازی و رمز‌نگاری می کند و به شما مجموعه ای حفاظت شده در قالب یک فایل اجرایی می دهد


قفل نرم‌افزاری شتاب (http://www.shetab.com/farsi/products/softlock/softlock.htm) بسته نرم افزاری است برای رمزنگاری و حفاظت از فایل‌های شما در مقابل کپی غیر مجاز. با قفل نرم‌افزاری شتاب می‌توانید خودتان کنترل پخش و روند توزیع محصولات نرم‌افزاریتان را در دست بگیرید.

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:24 AM
CD-Lock نرم افزاری برای قفل گذاری بر روی CD و DVD و سایر حافظه ها :
http://www.cd-lock.com/images/BocMock-up-b.jpg (http://www.p30world.com/archives/003854.php)

CD-Lock نام نرم افزار امنیتی جدید و کوچک و بسیار مفیدیست که امنیت هر نوع حافظه ی جانبی جدا شدنی شما را با کدگذاری آنها توسط تکنولوژی Blowfish تامین می کند .

این نرم افزار که با ویندوز های 2000 و Xp سازگاری دارد , تمامی نام ها و فایلهای موجود در دیسک را کدگذاری می نماید و تنها یک پسورد کلی به شما می دهد که وقتی CD یا DVD را قرار در درایو مربوطه قرار می دهد از شما یک پسورد می خواهد و در صورت درست وارد نمودن آن شما قادر به دسترسی به اطلاعات آن خواهید بود ! این کار به گونه ای مشابه برای انواع دیگر حافظه های جانبی نیز موثر خواهد بود ! فلاپی دیسک ها و فلش دیسک های USB از این دسته اند .

برای کار با نرم افزار تنها لازم است که اطلاعاتی را که مایل به رایت آنها می باشید را در درایو CD-Writer و یا DVD-Writer خود کپی نمایید و سپس از داخل محیط CD-Lock اطلاعات را کد گذاری و سپس دستور رایت را به ویندوز بدهید ! این نرم افزار توسط Burning Wizard ویندوز به رایت محافظت شده ی اطلاعات می پردازد !

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:28 AM
سافت گارد (http://www.hamoonsoft.com/Product/Softguard/Default.htm) قفلی است كه در طول 8 سال گذشته با تغييراتی كه بسته به نياز بازار نرم افزار در خود ايجاد كرده است، اطمينان خاطر و آسودگی خيال را برای شركت های بزرگ توليد كننده نرم افزار به وجود آورده است و تا كنون بالغ بر 120 عنوان نرم‌افزار از بيش از 53 شركت نرم افزاری بوسيله سافت گارد محافظت گشته و به بازار عرضه شده است كه برخی از آن شركتها عبارتند از:
( شركت هامون، ايز ايران، مجتمع فنی تهران، نگاره، مهندسی پژوهشی نوين، مفتاح رايانه، جهان رايانه، آرك، سليم رايانه، ‌سالكان، طرح برجسته، بهين سيستم، بهينه پرداز، انتشارات علمی فرهنگی، آيين سپهر منش، آموزشگاه ابرار، پديده افزار، تاور انفورماتيك پويا پرداز، رايانه سازان پايتخت، رايانه نوين، همسا، ظفررايانه، فاطررايانه، فرا سيستم، ميثاق نوين، مهد كاوش،هفت افراز و ثمين رايانه يزد)

ويژگيها :
مهمترين ويژگی اين سيستم قابليت قفل گذاری در سيستم های عامل WIN 95, 98, NT, 2000 , XP است، ديگر ويژگی قابل توجه اين برنامه ساده تر شدن كليه ی عمليات مربوطه به قفل گذاری و تست قفل است بطوريكه در نگارش فعلی تنها با اضافه كردن چند سطر داخل برنامه می توانيد عمل تبادل كد و تست قفل را انجام دهيد .
ساير ويژگي های اين برنامه عبارتند از :
- عدم نياز به ديسكت.
- قابليت تعريف شماره سريال برای تك تك كاربران برنامه .
- عرضه ی روتين های تست قفل در داخل يك فايل DLL.
-عــدم نيـــاز به LINK كـــردن فـــايل Obj قفــــل (به دليل وجـــود )DLL، و در نتيجــــه عدم وابســــــتگی به نگــــارش خـاصی از كامپــايلــــر يك زبــان برنامه نويسی .


http://www.hamoonsoft.com/Images/Background-SoftGuard.jpg (http://www.hamoonsoft.com/Product/Softguard/Default.htm)

Sardabir
Monday 27 March 2006, 12:38 AM
قفل سخت افزاري Rainbow (http://www.gamelectronics.com/rainbow.htm)

شركت گام الكترونيك نماينده انحصاري شركت RainBow ، پر فروش ترين شركت عرضه كننده قفلهاي سخت افزاري دنيا در منطقه خاور ميانه مي باشد . شركت RainBow همراه با پيشرفت فناوري حفاظت از نرم افزارها ، اقدام به عرضه مطمئن ترين قفل سخت افزاري جهان با نام Sentinel Super Pro نموده است . اين قفل با استفاده از فناوري ASIC و با داشتن 64 سلول قابل برنامه ريزي ، به برنامه نويسان امكان مي دهد تا 28 برنامه مختلف را بطور همزمان محافظت نمايند .

Sentinel Super Pro با استفاده از امكانات Super Pro Toolkit موفق به خلق نسلي نو در سيستم هاي حفاظتي شده و با بكارگيري واسط هاي كاربري گرافيكي (Interface User Graphic) گام بزرگي در تسهيل برنامه ريزي اين قفل ها برداشته است.

سيستم حفاظتي Sentinel به دليل ارائه مطمئن ترين وپيشرفته ترين روش حفاظت از نرم افزار، ضريب اطميناني معادل با 985\99 % كسب نموده و موفق به دريافت گواهينامه Iso9002 در مديريت كيفيت گرديده است .

http://www.gamelectronics.com/images/rainbow/1.jpg (http://www.gamelectronics.com/FAQ_Foroosh_ghofl.htm) http://www.gamelectronics.com/images/rainbow/3.jpg (http://www.gamelectronics.com/FAQ_Foroosh_ghofl.htm) http://www.gamelectronics.com/images/rainbow/2.jpg (http://www.gamelectronics.com/FAQ_Foroosh_ghofl.htm)

daneshjoo
Saturday 20 May 2006, 10:27 AM
P.A.N.® (http://www.padidafzar.com/) Software Protection Systems (http://www.padidafzar.com/)When you use one of theP.A.N. (http://www.dongles.com/Glossary.htm#d) (Padid Afzar-e-Novin) hardware Dongles to protect your softwares, if the Dongle is not attached to the computer, then your software will not run.

Use the BATIS®or BETIS® security Dongles for software protection, copy protection, piracy prevention, anti debugging, anti dumping, anti resource-changing, etc.

You can create a "demo" version of your product with management of our Dongles, So you can control "number of execution" and implement "time-limiting" for your products...http://www.padidafzar.com/55211.JPG

http://www.padidafzar.com/usb.jpghttp://www.padidafzar.com/rocking_IC.gif

P.A.N.®COM and Dongles :


http://www.padidafzar.com/Batis_White_Background.JPGhttp://www.padidafzar.com/USB_Flash.jpg

M.taghavi
Friday 23 June 2006, 10:00 PM
قفلهای سخت افزاری شرکت منشور سیمین

http://www.msbbs.com/IMAGES/BUTTERLG.GIF (http://www.msbbs.com/)

Sloveir
Sunday 9 July 2006, 01:15 PM
http://protectionkey.com/images/logo.gif

قفل جهت CDهاي SVCD / VCD / Audio و حتي MP3ا

اولين قفل جهت CDهاي صوتي(Audio) و تصويري(VideoCD) در خاورميانه و همچنين MP3 در دنيا!

شركت فن آوري اطلاعات كيانا، پس از سالها تحقيق و با تجربه طولاني در زمينه امينت نرم‌افزار در كشور، اولين قفل نرم‌افزاري را جهت CDهاي صوتي و تصويري ارائه كرده است.

اين قفل نرم‌افزاري كه سطح امنيتي بسيار بالايي دارد داراي امكانات ذيل مي‌باشد:
1- امكان قفلگذاري برروي تعداد نامحدود CD توسط مشتري
2- امكان انتخاب سطح امنيتي قفل توسط استفاده‌كننده (3 سطح امنيتي با كاربردهاي متفاوت)
3- قابليت پخش CD قفلدار در كامپيوتر بنا به انتخاب كاربر
4- امكان توليد CDهاي قفل بصورت Duplicating (خروجي با فرمت CUE)
5- سازگاري بسيار بالاي CDهاي قفل جهت استفاده در CD Pla‍yer، MP3 Player و حتي DVD Player
6- امكان فعال/غيرفعال كردن كاركرد CDقفل جهت كار در CD-Drive كامپيوتر يا CD Playerها (حالت كار در كامپيوتر بعلت افت زياد امنيت توصيه نمي‌گردد!)
7- به همراه راهنماي فارسي جهت نصب و طريقه استفاده از نرم‌افزار
8- ارائه نرم‌افزار قفلگذار بصورت Package كامل
9- سهولت استفاده از نرم‌افزار توسط استفاده‌كننده
10- قيمت مناسب و پشتيباني نرم‌افزار توسط شركت

نكته:
1- قفل نگهبان مخصوص VCD، جزو اولين قفل‌هاي موجود در دنيا جهت VCD مي‌باشد اما مساله قابل تذكر اينكه اين قفل امنيت بسيار خوب و مناسبي را جهت VCDهاي كه تنها در دستگاه‌هاي پخش VCD مانند VCD Player، MP3 Player، DVD Player ارائه مي‌نمايد و در صورتيكه تمايل به امكان پخش VCD در كامپيوتر داشته باشيد سطح امنيتي آن كاهش مي‌يابد كه استفاده از اين حالت را ما توصيه نمي‌كنيم.
2- شما با خريد اين نوع قفل هيچگونه محدوديتي در تكثير تعداد VCD قفل‌دار نداشته و حتي خود مي‌توانيد به عنوان يك مركز قفل‌گذاري جهت VCD و كاملا مستقل از ما عمل نمائيد.
3- شركت كيانا اين قفل را با يكسال خدمات و پشتيباني رايگان و همچنين با عقد قرارداد ارائه مي‌دهد.
4- جهت دريافت نسخه DEMO مي‌توانيد با شركت تماس بگيريد.

ضمنا در نگارش جديد اين نرم‌افزار كه با نام تجاري Negahban Protection Suite، ارائه مي‌گردد، امكان محافظت CDهاي از نوع MP3 نيز قرار گرفته است. اين قابليت كه براي اولين بار در دنيا! پياده سازي شده است، بصورتيست كه CD محافظت شده فقط قابل استفاده در دستگاه‌هاي پخش MP3 (و نه در كامپيوتر) مي‌باشد.
انواع DVD Playerها، MP3 Playerها و كليه دستگاههاي سخت‌افزاري توانايي پخش اين نوع CD را دارند.
امينت فايلهاي MP3 داخل اين CD بصورتي است كه امكان كپي فايلها برروي هارد كامپيوتر بصورت بسيار حرفه‌اي غيرفعال شده است. حتي كليه فايلهاي روي CD با قويترين نرم‌افزار بازيابي فايلهاي CD يعني ISO Buster، غير قابل خواندن مي‌باشد.
اين سيستم حفاظتي به عنوان يك آيتم اضافي برروي نرم‌افزار Negahban Protection Suite قرار داشته و سفارش‌دهنده در صورت تمايل و پرداخت مبلغ 800.000 ريال بيشتر، مي‌توان از آن استفاده نمايد.

ضمنا با توجه به درخواست نسخه محدود این برنامه، نگارش جديدي براساس محدوديت توليد سي‌دي قفل‌دار (فقط محدوديت در عنوان و نه تعداد تكثير از هر عنوان) جهت اين برنامه طراحي و آماده گرديد.
اين نگارش كه با محدوديت 55 عنوان جهت قفل‌گذاري آماده شده، با مبالغ زير قابل ارائه مي‌باشد:
1- نگارش مخصوص ساخت AudioCD, VCD, SVCD قيمت: 570.000 ريال
2- نگارش مخصوص ساخت AudioCD, VCD, SVCD, MP3 قيمت: 770.000 ريال

لازم به ذکر است که نرم افزار با هربار قفل گذاری، یک Counter کم کرده اما شما از هر CD قفل گذاری شده به تعداد نامحدود تکثیر می توانید داشته باشید.
ضمنا نرم‌افزارهاي فوق (2 مورد بالا) داراي پشتيباني و بروزرسانی رایگان نبوده و قرارداد نيز عقد نمي‌گردد.

بخش فروش
تلفكس: 7652900-0511 (10 خط)

padidafzar
Monday 4 September 2006, 04:28 PM
http://www.padidafzar.com/baner_2.jpg (http://www.padidafzar.com/)

شرکت پدید افزار نوین P.A.N Co (http://www.padidafzar.com/) تلفن : 44170625-021 -09121580571 Email :info@padidafzar.com www.padidafzar.com (http://www.padidafzar.com/)

1)تولید کننده ایمن ترین و پیشرفته ترین قفل سخت افزاری تحت پورت USB و Serial (http://www.padidafzar.com/solutions.html)


http://www.padidafzar.com/hardwarekey.jpg هر عدد قفل سخت افزاری فقط 4500 تومان
طراحی نوین ، تکنولوژی برتر و سرعت بالا در هنگام خواندن و نوشتن قفل
محکم ترین لایه های امنیتی غیر قابل نفوذ
دسترسی به خانه های حافظه و انجام کلیه تغییرات روی قفل توسط خود برنامه نویس
پشتیبانی از کلیه زبانهای برنامه نویسی از جمله : Delphi,C++Builder,VBasic,VC++,VFoxPro,C#,Java,...
مجهز به : ActiveX,com+,Component
قابلیت ساخت نسخه های آزمایشی نرم افزار با استفاده از قفل سخت افزاری(ایجاد محدودیت تعداد دفعات اجرا و محدودیت زمانی اجرا)
پشتیبانی و گارانتی دائمی و قیمت استثنائی


2)تولید کننده قفلهای محافظ ویندوز Betis User Protection (http://www.padidafzar.com/solutions.html)
برای اولین بار در دنیا شرکت پدید افزار موفق به طراحی و ساخت قفلهای محافظ ویندوز شده است که با استفاده از آن می توانید در تمامی قسمتهای ویندوز محدودیت ایجاد کرده و از دسترسی افراد غیر مجاز به سیستم خود و خرابکاری آنهاجلوگیری کنید.
http://www.padidafzar.com/Betis%20Pack.JPGhttp://www.padidafzar.com/1.jpg

narsis
Sunday 17 December 2006, 03:01 PM
مشکل سیستم های ممانعت از کپی غیر مجاز، ضد مصرف کننده بودن آن است.

http://www.farya.com/images/sec3/zune-200.jpg
بیل گیتس (Bill Gates) در جمع گروهی از بلاگرها و برنامه ریزان و توسعه دهندگان وب که به اداره مرکزی مایکروسافت در سیاتل دعوت شده بودند گفت : "روشهای ممانعت از کپی برداری نرم افزار و اطلاعات برای مصرف کنندگان بیش از حد پیچیده است."

بسیاری از مردم معتقد هستند که وجود ابزارهای مدیریت حق تالیف (کپی رایت) دیجیتال (DRM)، که از نسخه برداری از فایل های دارای حق تالیف جلوگیری میکند، استفاده آنها از این اطلاعات که به طور قانونی خریداری کرده اند را محدود کرده است.

آقای گیتس در این مجمع گفت که "DRM برای خریداران مشروع دردسرهای بسیاری به وجود آورده است و در کل چندان راه حل موثری هم نیست."

او چنین ادامه داد : "DRM در جای صحیح خود قرار نگرفته است و در نهایت نظام تشویقی (برای هنرمندان) است که تفاوت ایجاد خواهد کرد. آنچه ما در حال حاضر دراختیار داریم، از نظر سادگی و قابلیت تعمیم به قسمتها و موارد دیگر درست نیست."

توضیحات او در بلاگ فناوری Micro Persuasion گزارش شده است و شرح کامل این دیدار در بلاگهای شرکت کنندگان دیگر آمده است.

مایکروسافت یکی از بزرگترین پشتیبانان DRM - که برای محافظت از فایلهای موسیقی و ویدئو موجود در سایتهای خدمات آنلاین مانند Napster و Zune به کار میرود - است.

توصیه مختصر و مفید گیتس به کسانی که قصد دارند ترانه هایی را از یک سیستم به سیستم دیگر منتقل کنند این بود : "یک CD بخرید و از روی آن کپی بگیرید"

بسیاری از CD ها فاقد سیستم ضد کپی هستند و میتوان محتویات آنها را به سادگی بر روی PC یا یک دستگاه پخش MP3 منتقل کرد، این کار لا اقل در آمریکا قانونی است.

منتقدین DRM
هر چند صنعت موسیقی به وضوح اعلام کرده است که بر علیه اشخاصی که پس از خرید قانونی CD، محتویات آنرا بر روی کامپیوتر یا دستگاههای پخش صوت خود کپی میکنند، هیچ اقدامی انجام نخواهد داد، اما در بریتانیا نسخه برداری شخصی از CD غیرقانونی است.

منتقدین DRM چنین نظر دارند که این ابزارها به دلیل اعمال محدودیتهای شدید برای جلوگیری از کپی برداری، ارزش فایلهای دانلود شده موسیقی یا ویدئو را محدود میکنند. آنها اعتقاد دارند که DRM معمولا طوری است که میتوان از آن عبور کرد و به اصطلاح آن را "دور زد" و از طرفی تنها پیامد استانداردهای رقابتی سردرگمی مصرف کننده است.

سائی شارمن (Suw Charman) مدیر کل سازمان Open Rights Group چنین گفته است : "مشکل DRM ضد مصرف کننده بودن آن است". اما هواداران DRM چنین میگویند که این ابزارها هنرمندان را از امنیت آثارشان مطمئن میسازند.

خانم شارمن از تولید کنندگان درخواست کرد که هنگام خرید فایل و CD اطلاعات بیشتری در اختیار خریدار قرار بگیرد. به گفته او : "معمولا خریداران تا پس از خرید محصول، از میزان محدودیتی که بر روی CD یا موسیقی دیجیتال اعمال شده بی اطلاعند".

او افزود : "کمپانی اپل به این شهرت دارد که پس از خرید ترانه ها توسط خریدار، قوانین خود را تغییر میدهد."

news.bbc.co.uk (http://news.bbc.co.uk/)

ILovelinux
Sunday 31 December 2006, 08:47 PM
http://www.aminlock.com/Images/Top.gif (http://www.aminlock.com/)

شرکت حسیب رایانه با افتخار اعلام می دارد که قفل امین پس از 3 سال حضور موفق در بازار نرم افزار ایران و ارائه راه کارهای جدید و اختصاصی توانسته است رضایت مشتریان خود را که شرکت های بزرگ ، سازمان های دولتی ، وزارتخانه ها و ... می باشند را جلب کند و یکی از عوامل مهم فروش موفق آمیز نرم افزارهای محفاظت شده ایشان باشد. با توجه به اینکه برخی از این شرکت ها دارای تبلیغات وسیع تلویزیونی نیز می باشند ، لذا نیاز است که از یک قفل حرفه ای و با امنیت بالا استفاده کنند و آن ها قفل امین را انتخاب کرده اند.

امنیت بالا + به روز رسانی مداوم + قیمت مناسب


این قفل حاصل سالها تلاش و بررسی نقاط ضعف و قوت قفل های مختلف ایران و دیگر کشورها می باشد. قفل امین برای هر نقطه ضعفی راه حلی جامع عرضه کرده است و گواه این مساله نیز رضایت مشتریان قفل امین است.ما معتقدیم که در زمان طراحی قفل ، قفل باید به گونه ای باشد که با نرم افزارهای موجود به هیچ عنوان قابل تکثیر نباشد و در برابر نرا فزار های آتی نیز مقاوم باشد.


قفل امین به دلیل هسته کاملا ایرانی ، امنیت بالا و به روز رسانی مداوم

بیشترین زمان مقاومت را در بین سایر قفل ها دارد.ما با افتخار اعلام می کنیم که قفلی را طراحی کرده ایم که هسته آن توسط خود ما طراحی شده است و با استفاده از نرم افزارهای رایگان موجود اعمال نمی شود. (گواه این مسئله نیز نرم افزارهای قفل گذار این شرکت است.)

expertdeveloper
Friday 12 January 2007, 07:46 PM
Company Nahib USB Lock قفل سخت افزاری

http://www.nahib.com/images/toolbar_1.gif (http://www.nahib.com/lock.php)قفل سخت افزار USB محصولی از شرکت نهیب جوان اصفهان هم اکنون آماده است تا از محصولات نرم افزاری شما با سرسختی و امنیت بسیار بی نظیر محافظت کند.این قفل با قیمت بسیار مناسب تر از نمونه های خارجی با پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری همراه با گارانتی می باشد
http://www.nahib.com/images/usblock.gif


یکی دیگر از قابلیت ها اینست که ما می توانیم این قفل را از نظر سخت افزاری و نرم افزاری منحصرا برای شما تهیه نماییم. بطبع اگر برنامه نویسی قفل USB منحصر به نرم افزار شما باشد در صد نفوذ پذیری به قفل شما را نزدیک به صفر می رساند.
مشخصات قفل USB :
1 - داراي پروسسور داخلي كه به صورت سخت افزاري از كپي شدن محافظت شده و توابع اصلي براي چك كردن داخل آن قرار مي گيرد
2 - داراي حافظه داخلي كه قابل نوشتن و خواندن است و مي توان مشخصات هر كار بر را در آن نوشت
3 - امكان خراب كردن قفل به صورت فيزيكي توسط نرم افزار و يا از كار انداختن آن بعد از تعداد مشخصي كار كرد يا زمان مشخص
4 - داراي توابع Encrypt كه مي تواند توسط شما نوشته شود
5 - بدون نياز به هيچ گونه DLL يا اكتيو ايكسي
6 - امكان شخصي كردن آن به اندازه اي كه شركت شما را سازنده قفل معرفي كند (در لحظه نصب با اسم شركت شما به ويندوز شناسانده مي شود)
7 - همراه با كدهاي نمونه براي راحتي كار
...
اصلا چرا قفل سخت افزاری؟
یکی از مشكلات برنامه نويسان كپي هاي غير مجاز از برنامه هاي آنهاست كه باعث خسارات سنگيني به آنها مي شود اكثر راه حل هاي مورد استفاده نيز چندان عملي نيست و باز هم بعد از مدت كوتاهي نرم افزار كرك شده با قيمت بسيار پاييني به فروش مي رسد كه باعث از بين بردن تلاشهاي بعضا چند ساله برنامه نويسان مي شود در اين بين نرم افزار هاي حرفه اي مشكلات بيشتري را دارند چون از ارزش بيشتري برخوردارند و كركرها وقت بيشتري براي آنها مي گذارند و قفلهاي پيچيده تر را نيز مي شكنند به همين خاطر بسياري از برنامه نويسان سراغ برنامه هاي حرفه اي نمي روند چون امنيتي براي نرم افزارشان نمي بينند

راههاي بسياري براي جلوگيري از كپي نشدن برنامه وجود دارد ولي هيچ كدام عملا غير قابل نفوذ نيستند و فقط كار كركر را سخت مي كنند اگر برنامه اي داراي ارزش پاييني باشد مي توان با استفاده از راههاي معمول مانند استفاده از شماره سريال قفل گذاري روي سي دي و ... جلوي نفوذ گران را گرفت ولي براي برنامه هايي با ارزش بالا چي؟ انواع و اقسام قفلهاي روي سي دي مانند قفلهاي حجمي - قفلهايي كه با دستكاري FAT انجام مي شوند و ... نمي توانند مفيد باشند چون خود برنامه اجرايي بايد به طور صحيح روس سي دي قرار گيرد و سيستم عامل ويندوز بايد بتواند آنرا از روي سي دي بخواند يا حداكثر بايد بتواند در حافظه قرار گيرد يك كركر عادي نيز مي تواند اين برنامه را از حافظه RAM ‌ خوانده و در جايي كپي كند البته معمولا كار به اين پيچيده گي ها هم نيست و با نرم افزار هاي ديتا ريكاوري مي توان آنها را باز گرداند راه هاي ديگري مانند Encrypt كردن برنامه و راههاي جلوگيري از ديباگ كه توسط نرم افزار هاي جانبي ارايه مي شود نيز چندان مفيد نبوده و كار كركر را در پيدا كردن برنامه اصلي و اصطلاحا Dump كردن آن از حافظه RAM ‌ بدون اين محافظ هاي اضافي مشكل مي كند. استفاده از شماره سريال هارد و ... يا تركيبي از آنها نيز مشكلاتي را در بر دارد كه اولا در صورت تغيير سخت افزار ويندوز يا ... برنامه شما از كار افتاده و كار بر را ناراضي مي كند و يا حتي كار بر براي نصب اين برنامه روي كامپيوتر ديگر به راحتي به دروغ به شما مي گويد كه به علت نصب دو باره ويندوز شماره سريالش از كار افتاده (يا مثلا عوض كردن هارد) و نياز به شماره سريال جديد دارد و در ثاني تغيير اين شماره سريال ها هم بعضا به راحتي امكان پذير است مثلا با يك برنامه كوچك كه به عنوان كرك همراه برنامه شما فرستاده مي شود مي توان شماره سريال هارد را به عددي كه با شماره سريال فرستاده همراه سي دي برابر باشد عوض كرد يا اگر از DLL يا تابع خاصي براي اين كار استفاده كرده باشيد مي توان آنرا طوري تغيير داد كه هميشه يك عدد را برگرداند و بتوان آنرا روي هر كامپيوتري نصب كرد

و اما قفل هاي سخت افزاري موجود در بازار آنهايي كه به صورت پورت موازي هستند اكثرا با پرينتر ها مشكل داشته و چون از تكنولوژي پاييني برخوردارند به راحتي قابل كپي برداري هستند و داراي حجم زياد بوده و قديمي نيز مي باشند و قفلهاي USB موجود نيز اكثرا ساخت كشور چين مي باشند و قفلهاي يك شركت همگي داراي يك پروتكل مي باشند كه با كار كردن روي يكي از آنها مي توان تمام انواع آنرا هك كرد و يكي از بزرگترين ايراداتي كه به آنها وارد است اين است كه دقيقا همين قفلي كه در اختيار شماست را هكر نيز مي تواند با كتابچه راهنما و به قيمت پاييني تهيه كند تنها فرق آن نيز با قفل شما يك شماره سريال است كه توسط نرم افزار خاصي بر روي آن قرار مي گيرد و هكر نيز مي تواند با فهميدن پروتكل استفاده شده در آن به هر تعدادي از اين قفل را توليد كند و به علت استفاده كردن از توابع ثابت نيازي به اين كار هم نداشته و مي تواند با نوشتن دوباره اين توابع كه دقيقا نيز در كتابچه راهنما توضيح داده شده قفل شما را و نيز تمام قفلهاي از اين نوع را دور بزند

و اما راه حل چيست؟
1 - فراموش نكنيد كه هيچ قفلي نفوذ ناپذير نيست ولي مي توان نفوذ با آن را اينقدر سخت كرد كه از نوشتن خود برنامه نيز سخت تر شود در اين صورت كسي حاضر به هك كردن برنامه شما نخواهد شد در واقع براي شخصي با اين همه سواد كار هاي پر درآمد تري وجود دارد.
2 - شما به يك قفل سخت افزاري USB نياز داريد كه هوشمند باشد و از داخل توسط يك پروسسور پشتيباني شود و خود از لحاظ سخت افزاري غير قابل كپي برداري باشد
3 - استفاده از اكتيو ايكس و DLL ها براي راحتي كار شما كار كركر ها را نيز راحت تر مي كند دقيقا دسترسي شما به هركدام از اين توابع به راحتي مشخص مي شود و امكان تغيير هركدام از اين تابع ها هست پيچيده بودن قفل از معايب آن به شمار نمي رود
4 - توابع داخلي قفل بايد منحصرا براي شما نوشته شود و در دسترس هيچ كس ديگر قرار نگيرد قفلهايي را كه مي بينيد به تعداد زياد توليد مي شوند فقط به خاطر پايين آوردن قيمت نهايي محصول است اگر به فكر امنيت هستيد ارزان به دست نمي آيد

MahmoodVb
Tuesday 1 May 2007, 12:12 PM
نوین افزار :
http://www.novinafzar.com/Products/Lock

پدید افزار:
http://www.padidafzar.com/USB_HardLock.html

نهیب:
http://www.nahib.com/lock.php

--------------------------------------------------------------------------------

m-razzaghi
Sunday 20 January 2008, 08:41 AM
http://www.tebyan.net/Image/Small/1386/10/1091801901912615151115186118602203218058222.jpg
قفل گذاری - قسمت اول! (http://www.tebyan.net/Science_Technology/ComputerMagazine/GeneralArticles/2008/1/15/58098.html)در این مقاله در مورد شناخت انواع این قفل‌ها و چگونگی اعمال آنها بر روی یک برنامه بحث خواهد شد.

قفل گذاری - قسمت دوم! (http://www.tebyan.net/Science_Technology/ComputerMagazine/GeneralArticles/2008/1/17/58572.html)در این قسمت با برخی از روش‌های قفل‌گذاری و نحوه طراحی آن‌ها آشنا می‌شویم

قفل گذاری! - قسمت سوم (http://www.tebyan.net/Science_Technology/ComputerMagazine/GeneralArticles/2008/1/21/58855.html)
در این قسمت دو روش دیگر قفل‌گذاری نرم افزاری و همچنین برخی از روش‌های قفل‌گذاری روس سی‌دی را بررسی می‌کنیم

sysman2
Saturday 9 February 2008, 05:38 PM
http://www.developercenter.ir/Forum/images/icons/icon4.gif کلیه پستهای غیر مفید این تاپیک در راستای عملیات پاکسازی و خانه تکانی انجمن ها (http://www.developercenter.ir/Forum/showthread.php?t=9722) حذف گردید.

____________________________________________

ghotbi
Saturday 7 June 2008, 07:31 PM
دريافت (http://bashiry.ir/modules.php?name=Forums&file=download&id=36)
نام فايل: CD-Lock Tut
حجم فايل: 420.97 کيلو بايت

itjobs
Tuesday 3 November 2009, 08:47 AM
زبان: فارسی
حجم : 705 کیلوبایت
نوع فایل: PDF
http://www.irpdf.com/modules/BookDownload/images/download.gif (http://dl.irpdf.com/CD20/Computer-Tknoloji/www.irpdf.com%286608%29.pdf)

hejazi
Monday 9 November 2009, 09:10 AM
براى اولين بار در كشورصورت گرفت
طراحى بسته هاى قفل نرم افزارى و نرم افزارهاى حفاظت داده

http://www.abrarnews.com/economic/1388/880818/html/002934.jpg

قفل هاى نرم افزارى براى DVD، CD، فلش ها و ديسك سخت در كشور طراحى و عرضه مى شود.
به گزارش ابرار اقتصادى، بهنام شمشيرساز طراح اين سيستم ها با بيان اينكه ديسك سخت به عنوان مركز اصلى نگهدارى داده هاى كاربر در حالت عادى عملكرد خود فاقد امكانات حفاظتى جهت جلوگيرى از سرقت اطلاعات است، گفت: وجود اين نقطه ضعف باعث شده تاكنون اطلاعات محرمانه بى شمارى از سازمانهاى دولتى يا خصوصى در سراسر جهان به سرقت برود.

وى با اشاره به اينكه تعداد شركت هاى فعال خارجى در زمينه طراحى قفل هاى نرم افزارى به دليل صرف هزينه بالا و عدم جوابگويى هزينه ها انگشت شمار هستند، گفت: در ايران نيز شركت هايى كه توانايى طراحى و توليد قفل هاى نرم افزارى درحد استانداردها و تكنولوژى روز دنيا داشته باشند، نداريم چرا كه قفل هاى توليد شده مى بايست در زمان ارائه از نظر تكنولوژى يك پله بالاتر از دانش كراكرها باشند كه اين هم هزينه بالا داشته و هم نيروى متخصص آشنا به تكنولوژى و دانش در حال پيشرفت روز مى خواهد.

وى با اينكه در گذشته امكان پيش بينى و برنامه ريزى به سوى تامين اينچنين هدف هايى ممكن بوده گفت: اما تاكنون چنين سرمايه گذارى به شكل هدفمند در كشور صورت نپذيرفته است.مدير عامل شركت آداك سامانه افزار محصولاتى را كه تاكنون توليد شده قفل هاى ليزرى CD-X و CD-SX و HDDC1كه نرم افزار حفاظت اطلاعات ديسك سخت مى باشد معرفى كرد و افزود: ما در برنامه ريزى براى طراحى و توليد سيستم هاى قفل نرم افزارى تنها بر روى يك مديا تمركز نكرده و سعى داريم براى تمامى مدياهاى قابل استفاده مانند فلش، Blue Ray,DVD و غيره راه حل هاى مناسبى ارائه دهيم.

وى با بيان اينكه به دليل تخصصى بودن و عدم آشنايى كاربران با سيستم هاى حفاظت داده ها اين گونه سيستم ها تاكنون مورد استقبال قرار نگرفته، اظهار داشت: استفاده از خدمات سيستم حفاظت اطلاعات ديسك سخت براى نهادهاى دولتى كه نياز به حداكثر امنيت در رايانه ها خصوصاً هارد ديسك را دارند همچنين شركت هاى خصوصى و حتى اشخاص حقيقى از اهميت بالايى برخوردار است.وى با اشاره به قفل هاى ليزرى توليد شده گفت: قفل هاى ليزرى طراحى شده مطمئن ترين روش جهت قفل گذارى CD ها است كه داراى حداكثر توانايى سازگارى با انواع درايوهاى CD و DVDمى باشند و داراى امكانات امنيتى كافى براى جلوگيرى از نفوذ و مهندسى معكوس و ايجاد كپى غير مجاز هستند.

اين طراح قفل هاى نرم افزارى در ادامه به طراحى قفل CD-X اشاره نمود و گفت: اين نرم افزار نيز مطمئن ترين روش جهت قفل گذارى CDهاى قابل نوشتن را ارائه مى دهد كه توانايى پشتيبانى از چندين رايتر را به صورت همزمان در هنگام تكثير دارد. همچنين داراى چندين متد شناسايى قفل براى پشتيبانى از درايوهاى مختلف است.

وى در پايان با معرفى نرم افزار HDDC1 گفت: اين نرم افزار از دو روش مجزاى رمزگذارى نرم افزارى براى اطلاعات ذخيره شده بر روى سطح ديسك سخت و كنترل سخت افزارى دسترسى اطلاعات از طريق سرويس هاى ويژه امنيتى كنترلر براى رسيدن به حداكثر امنيت ممكن استفاده مى كند. سيستم جامع حفاظتى و امكانات خاص تعبيه شده مورد نياز كاربر درون اين برنامه آن را به صورت يك محصول بدون رقيب و ممتاز معرفى مى نمايد.

Nima NT
Monday 9 November 2009, 08:11 PM
فکر کنم بهتر باشه اول یه نمونه Crackme ازش Release کنن بعد در موردش بحث بشه !!!

joker
Monday 9 November 2009, 11:28 PM
فکر کنم بهتر باشه اول یه نمونه Crackme ازش Release کنن بعد در موردش بحث بشه !!!
نیما دوباره یه جا اسم قفل اومد تو پیدات شد؟ :proud:

Nima NT
Monday 9 November 2009, 11:55 PM
آقا تسلیم.
رفتم .... :laughing:

itjobs
Monday 18 January 2010, 10:02 AM
http://www.negahban.ir/news/1242118417larg.gif (http://www.negahban.ir/news/63/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%20%D9%82%D9%81%D9%8 4%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20% D8%B3%D8%AE%D8%AA%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1 %DB%8C%20%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C%20%D8%A8%D 8%A7%20%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C% 20%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6%21.html)

ghotbi
Sunday 25 April 2010, 09:16 PM
قفل هاي نرم افزاري چگونه طراحي مي شوند؟ (http://www.shabake.com/ITshow-news-7928.htm)

hejazi
Tuesday 1 June 2010, 08:10 AM
راهنمای کامل این روش Read me.rar
چگونگی استفاده از کلید با یک نمونه Example.rar
فایل اصلی برای کد گذاری FlashLock.rar
برنامه ساخت کد FlashCreator.rar

http://upload.developercenter.ir/uploads/FlashCreator.zip

Nima NT
Sunday 25 July 2010, 12:07 AM
پروتکتور حفاظ ؛ نسخه 1.8 - نگارش طلایی

در دنیای امروز و با توجه به گسترش روز افزون اینترنت عملا" کنترل برای فروش نرم افزار برای برنامه نویسان و شرکتهای گوناگون مبدل به امری غیر ممکن شده است ؛ از راهکارهایی که برای اعمال کنترل تا کنون ارائه شده اند میتوان به تولید قفل های نرم افزاری ( مدیریت مجوز ) اشاره نمود , کشور ما نیز از این جریان مستثنی نبوده است و شرکتهایی در کشور عزیزمان دست به تولید قفل های نرم افزاری زده اند که در نوع خود بسیار قدرتمند نیز میباشند ؛ ولی مشکلی که این سیستم های امنیتی به همراه دارند عدم آزادی عمل کاربر ( برنامه نویس ) در استفاده از آنها میباشد چرا که در این سیستم ها لایه های امنیتی همواره همراه با سیستم قفل گذاری به فایل شما اضافه خواهند شد و شما دیگر امکان طراحی سیستم دلخواه خود را برای قفل گذاری و ایجاد امنیت برای نرم افزار خود را نخواهید داشت و ناچار خواهید بود از سیستم های پیش فرض بهره ببرید , مشکل بعدی در قیمت بالای این محصولات میباشد که متاسفانه بسیاری از برنامه نویسان را در خرید آنها دچار مشکل می نماید.
از این رو برای حل بخشی از این مشکلات که گریبان گیر برنامه نویسان عزیز میباشد پروتکتور حفاظ را منتشر نمودیم , توسط این پروتکتور برنامه نویسان قادر خواهند بود نرم افزارهای خود را ( از جمله برنامه های کامپایل شده تحت پلتفرم دات نت ) محافظت نمایند ؛ لایه امنیتی حفاظ فاقد هر گونه سیستم مدیریت مجوز میباشد لذا کاربران قادر خواهند بود آزادانه به طراحی و توسعه نرم افزارهای امنیتی خود پرداخته و در پایان به محافظت نرم افزار خود اقدام نمایند.

مشخصات اصلی پروتکتور :

- استفاده از روتین های پیشرفته Anti Debug جهت جلوگیری از تحلیل سیستم پروتکتور.
- استفاده از تکنیکهای AntiDump جهت جلوگیری از استخراج نرم افزار از حافظه.
- استفاده از سیستمهای Code Encryption / Decryption و Code Obfuscation.
- استفاده از تکنیک پیشرفته Stolen OEP جهت جلوگیری از آنپک شدن فایل حفاظت شده توسط نرم افزارهای اتوماتیک.
- استفاده از تکنیک پیشرفته Embbeding جهت الحاق فایلهای جانبی به فایل اجرایی.
- امکان محافظت از برنامه های دات نت ( نسخه 1 تا نسخه 4.0 فریم ورک دات نت ) و کلیه انواع فایل Win32 از جمله کامپایلرهای Delphi , VB و ...
- استفاده از لایه های چندگانه برای رمزنگاری فایل.
- امکان اضافه نمودن XP Manifest به فایل کاربر.
- استفاده از روتین های Safe که باعث کمترین میزان تداخل با آنتی ویروسها میباشد.
- سازگاری کامل با نسخه های معمول سیستم عامل ویندوز ( 2000 , Windows7 , Vista , XP ).
- امکان رجیستر نمودن اتوماتیک اکتیو ایکس های استفاده شده توسط سیستم Embedding.
- امکان محافظت از کامپوننت های استفاده شده در برنامه های دات نت توسط سیستم Embedding.
- امکان محافظت از فایلهایی اجرایی نظیر Flash , Setup Files , Autorun files و فایلهای Pack یا Compress شده.
- امکان استفاده از قفل سخت افزاری Tiny برای مدیریت فروش نرم افزار ( بدون نیاز به کوچکترین کد نویسی با امنیت 100% ).
- جلوگیری از شبیه سازی قفل سخت افزاری ( توسط این فناوری امکان شبیه سازی قفلهای سخت افزاری Tiny غیر ممکن خواهد بود ).
- استفاده از فناوری انحصاری Code Redirection با امنیت فوق العاده بالا ( توسط این فناوری بخش هایی از کدهای کاربر حذف شده و در موتور حفاظ اجرا خواهد شد ).
- امکان استفاده از مارکر در کدهای برنامه نویسان جهت محافظت از کد های مورد نظر کاربران ؛ توسط این بخش کدهای مشخص شده در حالت رمز شده قرار خواهند گرفت و در صورت نیاز به اجرا رمزگشایی خواهند شد و سپس مجددا" به حالت رمز شده تبدیل خواهند شد ( قابل استفاده در زبانهای Delphi , C++ Builder , Visual C++ , MASM ).

امکانات پشتیبانی :

- پشتیبانی دو ساله رایگان به همراه به روز رسانی.
- عدم محدودیت پروتکتور در محافظت محصولات ( تعداد محصولات ).
- به همراه پک آموزش فارسی به همراه تمامی جزئیات.در صورت تمایل به خرید یا اطلاع از قیمت میتوانید با شماره 09143123841 ( نیک جو ) و یا شماره 04115431152 ( شرکت مهندسی نرم افزار یاس ) تماس حاصل فرمائید.

-----
نمایندگی فروش شیراز : http://www.persiancoder.com (http://www.persiancoder.com/)

joker
Sunday 25 July 2010, 11:40 AM
مفتی میخواین بدین که جائی قیمتشو اعلام نکردین ؟:win5k:

Nima NT
Sunday 25 July 2010, 12:17 PM
مفتی میخواین بدین که جائی قیمتشو اعلام نکردین ؟:win5k:
نه چون نسخه هایی که داره در صورت تمایل کاربر قابل سفارشی سازی هستش برای همین قیمت هم فرق میکنه ؛ به همین علت قیمت پروتکتور به صورت عمومی اعلام نشده.
عزیزان اگر تمایل دارن که از قیمت اطلاع پیدا کنن میتونن با شماره های اعلام شده تماس بگیرن بنده و همکارانم در خدمت عزیزان هستیم.:happy:

joker
Sunday 25 July 2010, 04:38 PM
شما فکر کن الان من تماس گرفتم 1 نرم افزار هم دارم که میخوام شروع کنم بفروشم ،
مثلا یک تلفن گویا .
حالا شما روشهای سفارشی! را توضیح بدین :)

Nima NT
Sunday 25 July 2010, 09:19 PM
پروتکتور میتونه سه مدل نرم افزار رو محافظت کنه ( NET. , Win32 و فایلهای اجرایی مثل Setup , Flash , MMB ) بعلاوه امکاناتی مثل Advanced Embedding و پشتیبانی از قفل سخت افزاری ، حالا اگر کاربری بخواد پروتکتور رو تهیه کنه و بتونه مبلغ اون رو بپردازه خوب یه پروتکتور تحویل داده میشه که تمام امکانات فوق رو داره و هیچ گونه محدودیتی هم نداره ولی حالا اگر کسی نتونست مبلغ کل رو پرداخت کنه ما اطلاعاتی رو از کاربر میگریم که مثلا" آیا پشتیبانی از قفل سخت افزاری رو میخوای ؟ قابلیت Embeeding رو نیاز داری ؟ و با توجه به نیاز کاربر برخی قسمت ها بسته میشن اینطوری قیمت پروتکتور پایین میاد و کاربر به محصول مورد نیازش میرسه و به قولی همه راضی میشن.
الان شما هم با توجه به نرم افزار تلفن گویا یا هدف استفاده از قفل سخت افزاری رو دارین یا اینکه نه خودتون یه قفل براش نوشتین و فقط میخواین محافظت کنید ، اگر بخواهید یک نرم افزار جامع محافظتی تهیه کنید که شاید در آینده با توجه به نیاز خودتون محصولات خودتون رو محافظت کنید مسلما" نسخه فول رو تهیه میکنید ولی نه اگر فقط هدفتون این محصول باشه شاید برخی آیتم ها رو نخواهید تا قیمت براتون کمتر بشه.
مقصود کلی از سفارشی سازی این بود.

joker
Monday 26 July 2010, 07:49 AM
همه اینا که گفتی درست ، شما فکر کن من به تمام امکانات نیاز دارم ، قیمت تمام مواردی که گفتین را بفرمائید ، من میبینم چقدر پول دارم ، بر اساس پول تو جیبم یکی از مراحل قفل شما را نیت میکنم بخرم؟ :)

پیوست:
حله یا جور دیگه ای باید توضیح بدم که قبل از ورود به بازار سیاست قیمت گذاری محصولتون را باید درست کنید ، نه ببینید مشتری کیه ، چقدر میشه تیغش زد :laughing:

Nima NT
Monday 26 July 2010, 01:19 PM
منظورتون رو دقیق متوجه نشدم ولی منظور من از سفارشی سازی یه چیزی تو مایه های قفل شایا هستش که نسخه های مختلف مثل express , Professional , .... داره و هر کدوم قیمت خودش رو حالا یا شما با تهیه لیست قیمت و امکانات یکی از اینها رو تهیه میکنید یا اینکه دوست خواهید داشت مثل توضیح قبلی بعضی بخش های مورد نظرتون باز باشه که جریانش رو توضیح دادم.

حله یا جور دیگه ای باید توضیح بدم که قبل از ورود به بازار سیاست قیمت گذاری محصولتون را باید درست کنید ، نه ببینید مشتری کیه ، چقدر میشه تیغش زد
اصلا" اینطوری نیست ، نگارشهای آماده همشون قیمتهای ثابتی دارن تنها بخشی که قیمت ثابتی نداره بخش سفارشی هست که اون هم با توجه به وضعیت نیاز کاربر معمولا" با کاهش قیمت همراه میشه نه با افزایش قیمت.

joker
Monday 26 July 2010, 07:38 PM
والا من زبونی غیر فارسی بلد نیستم بگم :)
پس بازم به زبون فارسی میگم » شما لیست قیمت محصولتون در نگارشهای مختلف را بدین و کارهای سفارشی که میتونید انجام بدید با ذکر قیمت خدمات قابل ارائه.

دو یو حو انی کوئزشن ؟

Nima NT
Monday 26 July 2010, 08:29 PM
لیست قیمت حالت سفارشی رو نمیتونم براتون بذارم چون دقیقا" مشخص نیست و کاملا" توافقی هست ولی در مورد نسخه ها و قیمت هاشون چند روز دیگه براتون آپلود میکنم ( باید نمونه لیست قیمت رو تایپ کنم ؛ اسکن کردم حجمش زیاد شد نتونستم آپلود کنم. ).

به عنوان مثال براتون اینطوری بگم که شاید یه کاربر تو حالت سفارشی اصلا" بخواد یه تکنیک یا امکان به سیستم اضافه بشه برای همین هست که نمیتونیم قیمت مشخص بدیم چون همه چیز بر اساس نیاز کاربر تعیین میشه.

پیوست :
این همه اینجا پست دادین ، برادر من ؛ من که تو بخش فروش نیستم یه تماس با شرکت میگرفتین همه اطلاعات رو براتون میخوندن.

nanana
Tuesday 27 July 2010, 09:14 PM
والا من زبونی غیر فارسی بلد نیستم بگم :)
پس بازم به زبون فارسی میگم » شما لیست قیمت محصولتون در نگارشهای مختلف را بدین و کارهای سفارشی که میتونید انجام بدید با ذکر قیمت خدمات قابل ارائه.

دو یو حو انی کوئزشن ؟


مشکل از حرف زدنت نیست جوکر جان

مشکل از جای دیگه ات هست که فکر می کنی نابغه قرن 21 ایران شما هستی

اینجا هیچ کسی به نظرات شما نیازی نداره

کلا حرف نزنی بهتره

خیالت راحت باشه !

joker
Tuesday 27 July 2010, 10:16 PM
این همه اینجا پست دادین ، برادر من ؛ من که تو بخش فروش نیستم یه تماس با شرکت میگرفتین همه اطلاعات رو براتون میخوندن.

خب اگه آماده هست علتی داره که همینجا ضمیمه نمیکنید. ؟

اگه میبنی منتظرم لیست قیمت و امکانات را اینجا بنویسی، برای خودم مطمئن باش نیست :)

1- خودت تاحالا چندتا نرم افزار دیدی که فقط معرفی شده باشند بدون قیمت ؟
2- چون روش کارت و امکانات قابل ارائه قفلت تقریبا نزدیک به پروتکتورهای خوب و معروف هست و میدونم اونطرفیها هم دنبال چنین ابزاری هستند و اینجا( این سایت) توی تاپ سرچها تقریبا هست ...
3- میگم همینجا بزار چون توی سایتی که معرفی کردی(persiancoder.com (http://www.persiancoder.com/)) هم لیست قیمتی نبود .( همین مطالب اینجا کپی شده بود )

اگه آپشن های قیمتیش متفاوته ، خب باشه ، قیمت امکاناتش هم جدول بندی کن ارائه کن .


پیوست :
چی میگه این بچه ؟شیرشو خورده ؟ ادا بودا بیدی دادی :)

Nima NT
Tuesday 27 July 2010, 11:35 PM
برادر من ، من برنامه نویس سیستم هستم و مسئول سیاست گذاری و ... نیستم ، شما سوالت این هست که چرا قیمتها داخل سایت قرار داده نمیشه خوب زنگ بزن از خود شرکت بپرس ، متاسفانه این نوع برخورد شما یه جورایی سوء تفاهم ایجاد میکنه و باعث میشه که من فکر کنم هدف شما تخریب هست تا سوال.

1- خودت تاحالا چندتا نرم افزار دیدی که فقط معرفی شده باشند بدون قیمت ؟برنامه بدون قیمت معرفی نشده ، بلکه راه دریافت قیمت معرفی شده حالا شما نمیدونم چه اصراری داری که راه ارائه قیمت رو تغییر بدیم و متاسفانه روی همین پافشاری بدون ذکر دلیل گفته خودتون حتی یه جورایی برای حفاظ حاشیه هم ایجاد کردی. ( رجوع کنید به پست سفید رنگ جناب جوکر ).

خب اگه آماده هست علتی داره که همینجا ضمیمه نمیکنید. ؟عرض کردم اسکن کردم و حجمش زیاد شد نتونستم آپلود کنم ؛ علاوه من که تنها نیستم خب به چند نفر هم جوابگو هستم وقتی دارم یه کاری میکنم باید بهشون اطلاع بدم و باهاشون صحبت کنم یا نه !

اگه میبنی منتظرم لیست قیمت و امکانات را اینجا بنویسی، برای خودم مطمئن باش نیست :) من به نیت مثبت و محبت شما اطمینان خاطر دارم.


2- چون روش کارت و امکانات قابل ارائه قفلت تقریبا نزدیک به پروتکتورهای خوب و معروف هست و میدونم اونطرفیها هم دنبال چنین ابزاری هستند و اینجا( این سایت) توی تاپ سرچها تقریبا هست ...این نظر لطف شما هست ولی خوب این که برای پروتکتور بد نیست ، در ضمن روزی رسون خداست ، کسی نمیتونه نون کسی رو تخته کنه.

3- میگم همینجا بزار چون توی سایتی که معرفی کردی(persiancoder.com (http://www.persiancoder.com/)) هم لیست قیمتی نبود .( همین مطالب اینجا کپی شده بود )اون سایت مال من نیست ، مربوط میشه به نمایندگی شیراز ؛ در مورد قیمت و ... برای ایشون اعمال سیاست نشده ، دلیلشون رو نمیدونم.

پیوست :
در آخر هم اجازه بدید تا من با مسئولین فروش صحبت کنم تا ببینم نظر اونها برای اعمال قیمتها تو کاتالوگ و ... چی هست ، اگر نظرشون مثبت بود بنده لیست قیمت رو همینجا ضمیمه میکنم.

nanana
Wednesday 28 July 2010, 07:27 PM
بعضی از نقاط در دنیا وجود دارند که مردمانشون برای این که نشون بدند به مساعل مالی اهمیتی نمی دهند می رن و طوی صفحه اول سایتشون قیمت محصولشون رو می زارند

همون صفحه اول فقط !

آقای نیکجو ، من و شما این مساعل رو متوجه نمی شیم

این مخصوص اونهایست که جلوی محل سکونتشون نوشته شده باشه : ..........


:)


بله و نشون می ده که کاملا این انسان ها مفهوم تولید نرم افزار رو درک کرده اند


و حال که به پختگی علمی رسیده اند ، این توانایی رو دارند که به من شما بگند که باید چه تصمیمی برای پروژه خود بگیریم.


به این میگن نبوغ ایرانی که من می میرم واسش !

وای خدا !

:)

itjobs
Sunday 17 October 2010, 03:59 PM
http://www.rasekhoon.net/_WebSiteData/SoftWare/SoftWareImages/41e64e6d-4d10-4285-a2f4-b80bb4be0ca2.jpg (http://www.rasekhoon.net/software/Show-84-5084.aspx)

Nima NT
Friday 14 January 2011, 11:12 PM
به اطلاع میرساند که نسخه دوم پروتکتور حفاظ نیز منتشر و در اختیار عزیزان قرار گرفت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فایل ضمیمه را دریافت نمائید و یا به وب سایت اختصاصی پروتکتور حفاظ (http://www.hefaz-security.ir/)مراجعه فرمائید.


با تشکر
نیک جو - شرکت مهندسی سایکو.

AhrimanSefid
Tuesday 24 January 2012, 08:41 PM
سلام
من یک قفل مثل گرین برای گذاشتن بر روی DVD و فایل ها می خوام.